Apžvalga: "Ellamé" šilkinė veido kaukė "Anti-aging"

Estimated read time 4 min read

Turbūt ne kartą girdėjote, kad geriausi dalykai vyksta tada, kai išspiri save iš komforto zonos. Atsiveria nematyti vaizdai, nusidriekia nauji keliai ir gyvenime atsiranda naujų spalvų. Banaliai aš čia, bet tokios situacijos atneša ir streso, kuris palieka daugiau ar mažiau matomas žymes organizme. Kam krenta svoris, kam slenka plaukai, o kam trūksta sveiko švytėjimo veide. Keletą tokių pėdsakų galime nutrinti, jei ne poilsiu, tai bent dirbtinėmis priemonėmis. Apie tokią ir kalbėsiu. Taip pat ji susijusi ir su mano komforto zona.

“Ellamé” kaukę man pasiūlė išmėginti kompanijos atstovai. Ir pirma mintis buvo – ne ne ne. Šiaip, jei kam įdomu, tai yra kompanijų, kurių dėmesio aš norėčiau, bet yra ir tokių gaminių, kuriuos esu atsisakiusi mėginti (paskutinį kartą tai buvo prakaitavimą stabdantis antiperspirantas). Grįžkime prie kaukės. Kodėl galvoje suskambo žodis “ne”? Tikrai ne dėl kompanijos, gaminio vardo, gandų ar kažko, o tik dėl kaukės tipo. Aš ne šiaip nemėgstu lakštinių kaukių. Mane ima nepaaiškinams šiurpas nuo minties, kad dėsiu gličią medžiagą ant veido. Jei kažkas to nesupranta, tai gal pagalvokit apie savo baimes? Peles, vabalus, aukščio baimę? Kas nors šiurpina visus. Ir norisi tą baimę nugalėti. Kaip nesinorės, jei “Ellamé” yra sulaukusi tiek gerų atsiliepimų? Jei apskritai lakštinės kaukės tokios populiarios, o pasak gandų, dar ir veiksmingos? Spyriau save iš komforto zonos, sulaukiau produkto ir išmėginau.

Kaukės aprašymas:

Dėka specialios gamybos technologijos šilkinis kaukės lakštas yra labai plonas, gerai priglunda prie odos, oda geriau įsisavina visas veikliąsias medžiagas, kaukė ilgiau išlieka drėgna. Sudėtyje esantis biopeptidų kompleksas veikia dvejopai – pirmiausiai atpalaiduoja veido raumenis, sukeldamas botokso efektą ir sumažindamas jau esamas raukšleles. Kompleksui prasiskverbus į gilesnius odos sluoksnius – skatinami natūralūs odos ląstelių gyvybiniai procesai, kolageno ir elastino sintezė, taip didinamas odos stangrumas ir lėtinamas naujų raukšlių susidarymas. Keramidai ir hidrolizuotas šilkas atstato apsauginę odos funkciją, o antioksidaciniu poveikiu pasižyminčios medžiagos (kofermentas Q10, alfa lipoinė rūgštis, koloidinis auksas) pasirūpina, kad oda būtų apsaugota nuo laisvųjų radikalų.

Sudėtis:

Kompozicija detaliau išnagrinėta ir gana neblogai įvertinta KosmetikosDNR puslapyje.

Kaukė susideda iš trijų sluoksnių. Vieną nuplėšiame iš karto, antrasis padeda uždėti kaukę ant veido, nes kitaip tokia plonytė medžiaga būtų nesutramdoma.

Produktas labai šlapias. Nepasakyčiau, kad itin glitu, bet šlapia. Dėl jau išvardintų priežasčių, man labai sunku buvo susilaikyti ir nenusiimti kaukės iš karto. Neabejoju, kad daugelis žmonių atsipalaiduotų ir mėgautųsi. Aš 20 min neištempiau, vos 5. Tačiau, minėjau, kad man ne tepti kažką ant veido yra baisu, o dėti šlapią lakštą, todėl aš ta esencija vėl ištepdavau veidą, po kelių minučių, kai apdžiūdavo, ir vėl pakartodavau. Ir taip kokius 4-5 kartus. 20 minučių su skysčiu ant veido tikrai praėjo. Tad laikau save kaukę išbandžiusia.

Rezultatas – veidas sudrėkintas, gaivus ir momentiškai stangresnis. Na, toks jausmas liečiant. Stangrumo efektas išblėsta greitai, bet maloniai padrėkinta oda atrodo visą dieną. Tarsi būtų taip gerai sriūbtelėjusi drėkinančių medžiagų.

“Ellamé” produktas tikrai paliko teigiamą įspūdį, nepaisant mano manijų ir kvailysčių. Pvz., neturėjo keisto vaistų kvapo, kaip viena bandyta kaukė.
Nors aš ir nesiveršiu bandyti kitų lakštinių kaukių, bet “Ellamé” galėsiu rekomenduoti ieškantiems ko nors pasilepinimui, vien tai, kad sudėtyje nėra alkoholio, jau išskiria produktą iš konkurentų tarpo. Mačiau kompanija turi ir šveitiklį – tai tikrai būtų labai įdomu išmėginti. Ir be fobijų :D.

Įvertinimas:

Naudinga: Kaukes įsigyti galite vaistinėse. Čia nurodytas visas prekybos vietų sąrašas. Kaina yra apie 4.80-7 EUR. Sekite akcijas.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

1 Comment

Add yours
  1. 1
    atsiliepimai

    Man ši kaukė labai padėjo atgaivinti odą po atostogų. Buvau išvykus į Omaną, o ten oras buvo beprotiškai karštas ir sausas( aš pripratus prie šalto ir lietingo Londono oro). Tai grįžau dramblio oda :)) Aišku kelionė buvo labai gera, bet reikia atstatyti odą, kad darbe klientų negasdinčiau. Tai per savaitę po 2-3kartus šią kaukę naudojau ir po dviejų savaičių susigrąžinau nuostabią veido odą.

+ Leave a Comment