“E.L.F. Cosmetics” mineralinis akių šešėlių pagrindas

Mano įvertinimas: 5/5

Mano komentarai:c Patinka man jie ir kainos. Jos tokios panašios, kaip Essence, Catrice, tad tikrai neplėšo kišenės. Kokybė skirtinga. Vieni produktai labai geri, kiti mažiau patinka. Net toje pačioje paletėje būna viena dalis puiki, o kita neverta naudojimo.

Pirmąjį savo akių šešėlių pagrindą gavau su E.L.F. rinkiniu, kurį aprašiau čia. Nudžiugino, tačiau internete perskaičiau atsiliepimų, kad mineralinis gamintojo primeris kur kas geresnis. Ką gi, reikia imti ir išbandyti, ar ne?

Pirkau, kaip ir visą E.L.F. kosmetiką Iherb.com. Jo kaina yra 3 doleriai.

Sudėtis: Isododecane, cyclopentasiloxane, ethylhexyl palmitate, disteardimonium hectorite, dimethicone, polyglyceryl-4 isostearate, triacontanyl PVP, propylene carbonate, titanium dioxide, tocopherol (Ve), retinyl palmitate (VA), magnesium ascorbyl phosphate (Vc). May Contain: Iron oxides (Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499), mica (Cl 77019), bismuth oxychloride (Cl 77163)

Taip, šis pagrindas man patiko labiau. O gi tuo, kad jo spalva tokia natūralesnė ir artimesnė odai. Senoji priemonė labiau geltona ir ryškesnė.

Šis pagrindas tepasi lengvai, atrodo drėgnesnis, o ir aprašymas teigia, kad oda yra drėkinama. Ant jo lengvai dengiasi šešėliai, o jų gyvavimo laikas tikrai tampa ilgesnis. Pamiršau ką reiškia į raukšles subėgę dažai.

Šiaip neturiu jokių priekaištų. Paprastas, nebrangus daikčiukas, kuris daro tai ką žada ir tai dėl ko jį pirkau. Valio!

Visada laukiu jūsų nuomonių čia, Facebooke arba G+.