“E.L.F. Cosmetics” mineraliniai pudros rutuliukai

Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: Cha, matau kiek apretėjo čia įrašai. Daug aplinkybių susiklostė. Po savaitės vestuvės, dar po savaitės kelionė, kuriai reikia pasiruošti tiek tiesiogiai (nes tai nebus viešbutinis turizmas), tiek netiesiogiai (reikia į priekį padirbėti, nes išvažiuojant nėra kam perleisti darbų). O dar pastangos dažniau sportuoti ir anksčiau eiti miegoti suvalgo visą laisvą laiką. Nepaisant viso šito, aš kažkaip sugebu įsigudrinti prisipirkti naujų dalykėlių ir juos sėkmingai arba nelabai išbandyti.

Šį kartą apie sėkmingą pirkinį, tai yra pudros rutuliukus. Juos, kaip ir viską iš ELF pirkau Iherb.com. Jie kainavo 8 dolerius. Laukiau, sulaukiau, išpakavau. Hm, pagalvojau, lyg ir margus pirkau, kodėl visi “perliukai” vienos spalvos?

Pasirodė, kad jie tiesiog apsivėlę pudros dulkėmis, o pabraukius šepetėliu pasidarė tokie, kokie ir turėjo būti.

Sudėtis ir aprašymas:

Sudėtis nėra spindinti, bet ir nėra visai jau š…

Kuo man ši pudra patinka? Labai gerai užtvirtina kreminę ir jos neužgožia. Beveik nesimato, maloniai “dėvisi”. Tačiau jei norisi matomo efekto, tai galima pasluoksniuoti. Čia ant rankos užtepiau kelis sluoksnius ir gavau bronzinį efektą, spalva šilta, bet oranžinio atspalvio, kuris čia lenda fotografuojant lietingą dieną – nėra.

Paprastai veidą dengiu tik vienu lengvu sluoksneliu, nes prieš tai visada tepu BB. Tad man tiesiog reikia, kad veidas neblizgėtų, o galutinis variantas neatrodytų sunkus. Tai “perlai” ir padaro. Ir dar man regis jie suteikia kažkokio tokio sveiko švytėjimo. Na tą jausmą, kai pati sau atrodau graži. Užsimaniau net tuos kitus nusipirkti. Štai tokius:

O jūs, ar naudojate rutuliukų pavidalo pudrą? Kokią, kodėl, ar patinka? Visada laukiu jūsų nuomonių čia, ar Facebooke.