Tauta reikalauja nebrangių “drugstore” produktų apžvalgų. Tad štai ir vykdau pageidavimus. Tiesa, Lietuvoje šios priemonės nusipirkti ko gero nepavyks, bet dabar jau tokie laikai, kad viską galime gauti internetu ar per kokius nors draugus bei tarpininkus.

“E.L.F Cosmetics”, kuriuos toliau patogumo dėlei vadinsiu tiesiog “Elf”, aš susidomėjau seniai. Kai tik atradau “Iherb” parduotuvę. Priemonės pasirodė pigios, pasiūla gana didelė, tad žinoma, kad puoliau pirkti. Ne viską esu aprašiusi, nes dalį produktų bandžiau dar iki aktyvaus bloginimo, tačiau priminsiu tas kelias apžvalgas, kurias galite paskaityti:

Apžvalga: “E.L.F. Cosmetics” mineraliniai pudros rutuliukai

Apžvalga: “E.L.F. Cosmetics” antakių priemonė “Treat & Tame”

Apžvalga: “E.L.F. Cosmetics” mineralinis akių šešėlių pagrindas

Apžvalga: “E.L.F. Cosmetics” akių šešėlių paletė “Punk Funk”

Apžvalga: “E.L.F. Cosmetics” akių šešėlių paletė “Beauty Book Bronzed Look”

Apžvalga: “E.L.F. Cosmetics” mineralinė pudra

Ne visi produktai vis dar gaminami. Žiūrėdama į sudėtis aš galvoju, kad gal dabar jau kitaip vertinčiau, nes ir palyginti atsirado su kuo. Nepasakyčiau, kad “Elf” pranoksta savo kainą. Kartais. Vieni produktai tiek ir tėra verti, vos kelių dolerių, kiti tampa atradimais ir pasaulio blogeriai atranda “dupinių” priemonių garsiems vardams. Aš išbandžiau drėkinamuosius lūpų dažus. Ai, tiesiog įsimečiau į krepšelį, nes pigūs. Ot argumentas 😀

“Elf” produktų pakuotės visada didelės. Daugiau popieriaus nei reikia.

Pasirinkau gražią raudonai rožinę spalvą.

Sudėtis: Paraffinum liquidum (mineral oil), paraffin, tridecyl trimeliltate, ethylhexyl palmitate, polyethylene, microcrystalline wax (cera microcristallina), hydrogenated polydecene, polybutene, caprylic/capric triglyceride, petrolatum, copernicia cerifera (carnauba) wax, diisostearyl malate, silica dimethyl silylate, fragrance (parfum), butyrospermum parkii (shea) butter, tocopheryl acetate (ve), retinyl palmitate (va), ascorbyl palmitate (vc), neotame, phenoxyethanol, caprylyl glycol. May contain: Titanium dioxide (CI 77891), iron oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), yellow 6 lake (CI 15985), red 40 lake (CI 16035), red 7 lake (CI 15850), mica (CI 77019), red 27 lake (CI 45410).

Sudėtis pigi. Ir natūralistams nerekomenduojama. Daug daug naftos :). Beje, man visada norisi įdėti KosmetikosDNR nuorodą apie mineralinį aliejų. Šie žmonės paskaitė kelis įtikinamus straipsnius ir šiek tiek prasklaido vaiduoklius. Tai nereiškia, kad sintetinis aliejus tampa gėriu, tiesiog viskas turi savo pliusų ir minusų.

Lūpų dažai minkšti, nėra labai pigmentuoti, tačiau perbraukus lūpas porą kartų, jas visiškai nudažo.

Kadangi dažai minkšti ir riebūs, tai turbūt kitiems rekomenduočiau naudoti pieštuką, na, kad netekėtų už kontūrų. Pati aš nemėgstu griežtų ribų, man labiau patinka išskydęs vaizdas. Lyg po bučinio.

Ant lūpų gula kaip koks lūpų balzamas. Jausmas toks ir lieka – drėkina kokią valandą, po to nelabai besijaučia. Apie ilgaamžiškumą nėra net kalbos. Gulės ant lūpų kokias tris valandas, arba kol nevalgysite ir negersite. Kitaip teks persidažyti. O po to kažkur dingsta.

Kokias išvadas reiktų padaryti? Vidutinis. 100-tą kartų malonesnis ant lūpų už visus matinius, tačiau nei laikosi gerai, nei atrodo įspūdingai.

Įvertinimas:

Naudinga: ELF produktų įsigyti galite Iherb.com. Lūpų dažų kaina – 2.86 EUR.

Daugiau apžvalgų apie lūpų dažus.

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.