“E.L.F. Cosmetics” akių šešėlių paletė “Punk Funk”

Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: Jau esu minėjusi, kad ši paletė yra vienas tų pirkinių, kai tiesiog nesusilaikiau. Kainavo $1.39, o man “Iherb” parduotuvėje reikėjo pigutės prekės, kad pasiekčiau sumą, kurios reikia jei nori pigesnio siuntimo mokesčio. Šešėlių per daug nebūna. Ryškių aš neturėjau. Na, dabar jau turiu.

Keletas nuotraukų su sudėtimi ir pakuote:

Ką galiu pasakyti? Iš pradžių šešėliai atrodo per kieti, bet čia tik tas viršutinis sluoksnelis. Pro jį prasimušus spalvos pasiima puikiai, lengvai tepasi, gražiai retušuojasi. Mėlyna ir violetinės spalvos vos vos byra.

Ir mėlyna su violetine turi tokių smulkučių blizgučių. Nuotraukoje galima įžiūrėti:

Laikosi tikrai neblogai. Su E.L.F. šešėlių pagrindu balta bei rožinė spalvos idealiai atlaiko dieną, mėlyna vakarop šiek tiek apsitrina. Maža kaina, geras rezultatas, esu patenkinta pirkiniu. Nors tai greičiau momentinė užgaida, nes tokių ryškių spalvų retai prisireikia. Tačiau baltoji (nors tai labiau gal dramblio kaulo spalva) susinaudos greitai, nes graži ir puikios kokybės.

Ar jums pavyksta kasdienybėje pritaikyti ryškias makiažo priemonių spalvas? Diskutuokime čia, Facebooke arba G+