Šiandien pagalvojau, kad pavydžiu vlogerėms drąsos. Žiūrovai jų gyvenimą narsto po kaulelį, o jos vistiek iškėlusios galvą drąsiai filmuoja savo gyvenimą viduryje minios. Jei dar galėčiau įsivaizduoti, kad kuriu apžvalgų filmukus, tai “dienoje su manimi” savęs niekaip nematau. Net ir raštu sunku suvokti tokį nuogumą.

O gal pabandyti papasakoti savo pirmą pusdienį?

Naujas kadras, vyras atneša kavos ir išeina į darbą. Su pasimėgavimu geriu ir telefone skaitinėju visokias naujienas internete. Pagreitintas kadras, prabėga 10 minučių, lipu iš lovos, pasisveriu. Pamatau, kad iki 90kg liko nepilnas vienas. Lakstau susiėmusi už galvos. Omgomgomgomg. O pirmadienis tai šiandien!!! Nebegaliu sakyti – nuo pirmadienio! Todėl pučiu dulkes nuo treniruoklio ir tada 30 minučių matote mane minančią šį velnio prietaisą.

Nuo treniruoklio mane nuveja skambutis į duris. Čia “Bijustos” laiškininkė atnešė kažkokį siuntinį. Ant dėžutės parašyta “L’oreal”, todėl esu nustebusi. Nieko dar nesu gavusi iš “L’oreal”. Net nenujaučiu kas gali būti viduje. Atplėšusi pamatau “Extraordinary Clay” produktus. Ir įdomu, ir esu suglumusi. Įdomu, nes norisi juos išbandyti, esu suglumusi, nes tai ne mano plaukų tipo priemonės. Todėl išbandysiu tikrai, o ar bus apžvalga dar nežinau. Nekorektiška būtų peikti priemones, kurios tau neturėtų tikti, bet o gal net man patiks? Tada tikrai sužinosite!

Dušas. Po to tradicinis vlogeriškas vaizdelis: traukiu iš kameros avietes ir braškes. Užpilu Chia sėklas pabrinkti.

Einu dirbti. Reikia pabaigti keletą maketų, susiskaičiuoti leidybos biudžetą, išsiųsti ir suderinti spaudos užsakymą. Po to dar kelios valandos su skaičiukais. Tame tarpe pusryčiai: uogos, chia, jogurtas su saldikliais ir varškė. Tuo metu atskrieja vienas atvirukų užsakymas, kurį supakuoju ir keliauju į paštą. Kad jau geras oras, tai paros žingsnius ketinu susukti keliaudama ir iki vienos “Humanos”, “Mados Angaro” bei bibliotekos. Makiažas ir einu.

Drabužių parduotuvėse nieko nerandu, bibliotekoje per 5 minutes pasikeičiu knygas ir keliauju į paštą. Čia manęs laukia du siuntiniai. Vienas iš “Aliexpress”. Atkeliavo mano pirktas baltas fonas nuotraukoms. Neįsivaizduoju, kaip jį reikės išlyginti. Kitas siuntinys yra su “Essence” ir “Catrice” naujienomis. Kai aš jau susitaikau su mintimi, kad jos mane aplenkia, tik op ir gaunu. Įdomi ta gamta. Po pašto dar apsiperku ir grįžusi namo vėl sėdu šiek tiek padirbėti. Iki penktadienio turiu užbaigti keletą nuobodžių darbų. Nuobodžių, todėl labai lengvai nuo jų atsitraukiu, kad parašyčiau šitą blogo įrašą…

Štai toks būtų mano pusdienis ir nežinau kaip jausčiausi rodydama tuos visus pasportavimus, makiažus, bei parduotuves ir kt :). Užtat aš ir ne vlogerė 🙂

Tie, kurie užsuko į blogą tik apžvalgos paskaityti, ko gero varto akis, bet štai, jau priėjau prie “Gelbėtojo”. Apie hialurono rūgšties naudą kalbėti daug nereikia, man regis jau daugelis susipažinę, kad ir su tokia teorija:

Viena žinomiausių ir geriausių biologiškai aktyvių medžiagų, atsakingų už odos drėgmę, turinčių savybę pritraukti ir „užrakinti“ vandens molekules ląstelimiame lygmenyje. Viena hialurono rūgšties molekulė geba surišti ir išlaikyti iki 500 vandens molekulių.

ir t.t.

Rūgštis plačiai naudojama visokiausiuose serumuose, kremuose, todėl nenuostabu, kad aš susigundžiau nematyti ir nebrangiu “Gelbėtoju”.

Sudėtis labai paprasta:

Vanduo, hialurono rūgštis ir konservantai. Teigiama, kad rūgšties čia yra 1%. O tai gana nedaug. Daugelis populiarių serumų turi bent jau 1,5% ir daugiau.

Produkto konsistencija – skaidrus ir lengvas gelis, kuris neturi jokio kvapo. Dengiasi lengvai, susigeria greitai, nelipnus. Aš šį gelį visada maišau su kitomis priemonėmis, pvz., paakių kremu ar veido serumu. Tada jų konsistencija tampa lengvesne, priemonės palieka gaivesnį jausmą. Tai visai neblogai!

Malonus, suteikia gaivumo jausmą, tačiau nei raukšles palygina, nei nuovargį sumažina (čia tokie pažadai ant buteliuko, jei ką). Bet kaip priedas prie kitų priemonių, tai tikrai neblogas 🙂

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite parduotuvėse “Martina” arba www.medisana-shop.lt. 150ml kainuoja apie 4 EUR.


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.