Apžvalga: “Dr. Konopka’s” modeliuojantis balzamas kūnui

Estimated read time 3 min read

Pastarosios dienos labai darbingos ir aktyvios, kad pamirštu net į veidrodį pasižiūrėti. Dėl to vakar visą vakarą šlaisčiausi su juodais paakiais nuo tušo, kuris atsparus vandeniui 😀 Gerai, kad nelabai kas matė. Reikia prisiminti daugiau dėmesio skirti ir sau, ne tik kitiems. O kūno kremai, losjonai ir net šveitikliai man labiau asocijuojasi su savipasilepinimu nei nauda.

Tikrai! Aš galiu ištverti sausas blauzdas, bet gi malonu kartais skirti laiko ir jas patepti kokiu kvepiančiu aliejumi. Todėl nors subaigiu labai sunkiai, bet su malonumu pradedu naują priemonę. Visai neseniai apverkiau savo vakarinį, prie lovos gulėjusį “Cosnature”, sviestą. Rekomenduoju jį jau šimtąjį kartą. O naujai atsidariau “Dr. Konopka’s”.

Modeliuojantis kūno balzamas sukurtas pagal Dr. Konopka receptą visų tipų odai. Organiniai eteriniai šalavijų ir erškėtrožės aliejai teikia odai elastingumo, gerina jos išvaizdą.

Ant lietuviško vertimo dar yra parašyta, kad tinka itin sausoms kūno vietoms: pėdoms, keliams, kulnams, alkūnėms.

Sudėtis: Butyrospermum Parkii Butter, Vitis Vinifera Seed Oil*, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Triticum Vulgare Germ Oil*, Salvia Sclarea Oil*, Coffea Arabica Seed Oil*, Tocopherol, Parfum, Limonene, Linalool.

Iš tiesų sudėtis gera. Man net įdomu tai, kad “Konopka’s” produktai yra tikrai pigūs, tai yra kremai veidui kainuoja mažiau nei 5 EUR, šampūnai – 3 EUR. Ir daugiau mažiau priemonės man patiko. O štai kūno sviestai, palyginus jau tikrai brangoki – virš 12 EUR. Tai net įdomu buvo ką rasiu viduje.

O viduje balzamas labai labai kietas ir trapokas.

Toks kietas, kad labai sunku jo bent gabaliuką paimti, reikia kokio kaltuko, ar bent pasidarbuoti nagais. Ne nu! Aš nei koks geologas, nei laukinė!

Palyginimui – ne kartą turėjau natūralų taukmedžio sviestą ir jis tikrai būdavo minkštesnis. Todėl šiuo balzamu, kuris sakoma, kad yra modeliuojamasis, tad tikėtina, kad gamintojas nori patepti mūsų pilvus ir kumpelius, minėtų zonų patogiai išsitrinti nepavyks. Nebent turite labai daug laiko kast, šildyt, tirpint.

Kvapas lengvai citrusinis, labiausiai primena kokias bergamotes.

Maža to, priemonė tikrai sunkiai susigeria. Aš aptepu nagų odeles (darau tą atsargiai, kad neištepčiau pirštų pagalvėlių ir galėčiau naudotis klaviatūra), tai dar kokią valandą matau, kad tas balzamas niekur nedingsta. Tas pats ir su kitomis kūno zonomis. Tai jei prisėsit, padirbėsit ir išsitrinsit, tai taip ir žinokit – būsit riebaluotos iki gyvenimo galo!

Ir visgi šio produkto nenuteisiu. Man atrodo, kad tie kas rašė lietuvišką lipduką, jau buvo pabandę priemonę ir apdairiai įtraukė tą eilutę apie kulnus ir kitas sausas vietas. Būtent juos aš ir tepu. Juk tai iš esmės yra taukmedžio sviestas su keliais priedais, tad jis visada gerai kai reikia minkštinti kietą odą. Tikrai sunaudosiu, bet visam kūnui jis nelabai tinka.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Elevitose” ir internete. 300ml kainuoja 12.29 EUR (šiuo metu taikoma 30% nuolaida).

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).
Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours