Rašydama blogą, aš kartais pati sau susikuriu dilemų. Pvz., aptarinėti analogišką, bet kito kvapo ar spalvos, produktą, ar ne? Jei priemonės į mano rankas patenka tuo pačiu metu, stengiuosi rašyti apibendrintą apžvalgą. Tačiau ne visada taip būna. Štai aš neseniai gyriau ir į pavasario mėgstamiausius įtraukiau “Dr. Hauschka” rožių kūno aliejų. Labai jau jis man patiko ir buvo pirma pažintis su kompanija apskritai. Vėliau pradėjau draugauti su “Bioteka”, kurie pamatę, kaip man patiko anas aliejus, atsiuntė pamėginti ir levandų kvapo. Na ir vėl esu sužavėta, kad tiesiog nepakenks pasikartoti ir patvirtinti, kad “Dr. Hauschka” aliejai tapo mano favoritais. 

Aprašymas:

Saugo ir puoselėja odą ir jausmus. Eterinis levandų aliejus bei durpinių samanų ekstraktas suteikia jautriam ir pavargusiam žmogui komforto, apsaugos bei geros savijautos jausmą. Paprastojo kaštono ekstraktas stangrina, tonizuoja ir sumažina išsiplėtusių venų atsiradimą. Unikali kreminė sudėtis šildo ir saugo, ramina ir šalina nuovargį.

Sudėtis:

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Water (Aqua), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Peat Moss Extract, Sucrose Polystearate, Linalool*, Hydrogenated Jojoba Oil, Fragrance (Parfum)*, Citronellol*, Limonene*, Geraniol*, Coumarin*, Citral*, Farnesol*, Eugenol*, Equisetum Arvense Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Alcohol.

Rožių aliejus buvo gelsvas, peršviečiamas, tuo tarpu levandinis labiau primena pienelį – balkšvas ir nėra skaidrus. 

Kvapas – labai labai ryškus levandų aromatas. Jei jis jums patinka, būsit sužavėti. Jei levandų nemėgstate, negalvokit, kad ai, gal nebus stiprus ir prasisuksiu. Taip pat įsitikinkit, kad nesate jautrūs natūralioms sudėtinėms dalims.

Aš produktu tepu kiek drėgną kūną, vakarais po dušo. Daug mažiau reikia ir geriau pasiskirsto, kuomet oda šlapia, taip pat tuomet nelieka riebios plėvelės. Man regis, kad rožių aliejus minkštino odą kiek labiau, tapdavo ją malonu liesti. Na, o levandinis, gal turi kiek mažiau tų minkštinamųjų savybių, bet jis mane labai ramina ir maloniai nuteikia. 

Idealus vakarui po sunkios dienos, ypač jei sunku užmigti. Po kurio laiko aš pati nebejaučiu to kvapo, bet pauostau riešą ir vėl pagaunu aromatą. 

Išliaupsinau ir vėl, bet kad tobulas. Tik gana greitai baigiasi ir nėra labai pigus. 


Naudinga: Įsigyti galite “Biotekos” parduotuvėse ir el-bioteka.lt. Kaina – 23.20 už 75ml.

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).