Apžvalga: “Dove” plaukų kondicionierius “Pure Care Dry Oil”

Mano įvertinimas: 3/5

Mano komentarai: Apžvalgų rašymas padarė savotišką įtaką mano kasdienybėje. Nusipirkau kondicionierių, jį sunaudojau ir beketindama išmesti buteliuką prisiminiau, kad oi, gi nepapasakojau bloge savo įspūdžių! Nors net nežinau ar verta, nes ape “Dove” linijas kalbėjo daug blogerių. Iš jų sužinojau, kad daugelis produktų verti dėmesio ir nusprendžiau išmėginti. O kai jau ketinu mėginti ką nors plaukams, tai retai perku visą seriją. Dažniausiai pradedu nuo kondicionieriaus. Pažadai tokie (fotografau po dušo, tad nepykit už tai, kad tekstas šlapokas):

Na, skamba neblogai. Sudėtis gi sako, kad tai kupina silikonų priemonė, kuri turėtų duoti matomą dekoratyvinį rezultatą.

Sudėtis: WATER (AQUA), CETEARYL ALCOHOL, HYDROGENATED COCONUT OIL, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, FRAGRANCE (PARFUM), BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, DIPROPYLENE GLYCOL, POTASSIUM CHLORIDE, LACTIC ACID, DISODIUM EDTA, DMDM HYDANTOIN, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE.

Priemonė švelniai oranžinės spalvos, tiršta ir skaniai saldžiai kvepia.

Kol aš turėjau ilgesnius plaukus tai manęs šis kondicionierius per daug nežavėjo. Tik suriebindavo, plaukai sukrisdavo ir nieko iš to gero nebūdavo. Tačiau nusikirpusi trumpai aš ėmiau labai alinti plaukus, nes daug laiko praleidau lauke, su šalmu, plaudavau du kartus per dieną galvą (nes tiesiog tokios buvo sąlygos, kad labai norėjosi pasinaudoti dušu kuo dažniau) ir šis riebus balzamas man labai pasitarnavo. Plaukus švelnino, glotnino, neleido pūstis nuo išsausėjimo.

Džiaugiuosi juo, bet ar pirksiu vėl? Nemanau, nes visada norėsiu išbandyti ką nors kito, sudėtis nėra ta, dėl kurios kondicionierių galėčiau pavadinti atradimu, o kaina gerokai didesnė už panašių konkurentų. Visgi jei reikia tikrai riebios priemonės sausiems plaukams, pvz., nualinus juos prie druskingame ir saulėtame paplūdimyje, tai verta atkreipti dėmesį.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).