Jūs žinote, mano silpnybė yra plaukų priežiūros priemonės. Taip pat žinote, kad mano plaukai yra trumpi, pusiau skusti, tad regis ką čia labai prižiūrėti, juk ne sesė ilgakasė. Na tai kas. Ir trumpučiai plaukai gali būti nuostabūs, žvilgantys ir kerintys. Na kaip šio teksto aštuntoje nuotraukoje, kuri ir buvo galutinis mano šukuosenos įkvepėjas.  Kadaise. Mano plaukai stori, nei garbantoti, nei tiesūs, visą gyvenimą buvo linkę į sausumą ir pūtimasį, tad aš visada tikiuosi glotninimo, drėkinimo, bet žinoma nenoriu sulipinimo.

Dar nesu atradusi tobulų priemonių, todėl džiaugsmingai bandau ir bandau. Šią “Dove” serija bandymams gavau dar pernai, bet kartu su ja atkeliavo ir kita “Regenerate Nutrition”, kuri daug labiau patiko. Ją pirmą sunaudojau, tad “Intensive Repair” produktams teko laukti eilėje.

Seriją sudaro:

Kaukė

Šampūnas

Kasdieninis kondicionierius-kaukė

Kondicionierius

Ar jums neatrodo, kad čia sviestas svietuotas? Vienas šampūnas ir trys tos pačios paskirties produktai. Jų aprašymai taip pat panašūs. Štai:

Atsiprašau, kad nuotraukos tokios, geriau nepavyko. Bet esmė ta pati. Raskit dešimt skirtumų :). Aš radau. Kondicionierių reikia užtepti ir nuplauti, kondicionierių-kaukę palaikyti 1 minutę, o kaukę palaiktyti 3-5 minutes. Visi turi daryti tą patį, tai yra pamaitinti plaukus ir atkurti jų struktūrą.

Produktų sudėtys taip pat panašios, keičiasi vietomis ingridientai ir tiek. Čia nekelsiu sudėties nuotraukų dėl jų gausos, ir ilgų sąrašų, nes abejoju, kad nagrinėsite, tačiau paminėsiu, kad visi šie produktai turi nesaugių, dirginančių sudedamųjų dalių, alergenų, šampūno pagrindas SLES. Kaukėje yra šiek tiek keratino, kituose produktuose iš viso mažai kas naudingo.

Taigi, nors iki šiol bandytos “Dove” priemonės nepaisant nesaugios sudėties man visai patiko, nes buvo praturtintos ir viena kita naudinga medžiagėle, ši serija visiškai nuvylė. Visų pirma šampūnas, kuris itin gausiai putoja, labai sausina plaukus. Jie tampa visiški šiaudai. Kaukė, kuri daug žadėjo dėl savo į “Macadamia” produktus panašios tirštos konsistensijos, gi taip pat plaukus sausina, jie be galo pučiasi. Kondicionieriai taip pat neduoda net dekoratyvinio poveikio. Utilizuoju priemones kojų skutimui. :D. Visada sakiau, kad “Dove” produktai įdomūs tuo, kad nors ir nėra itin saugūs, bet daro tai ką žada, tačiau tik ne šie. Gaila.

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Dove” produktų rasite daugelyje parduotuvių – Droge, Maximoje, Iki. Šių priemonių kaina svyruoja nuo 3 iki 5 eurų.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką