“Dove” maitinamasis savaiminio įdegio losjonas “Summer Glow”. Šviesiai odai.

Mano įvertinimas: 4/5

Mano komentarai: Pataisykite mane, jei esu neteisi, bet man atrodo, kad savaiminio įdegio kremai nėra labai mylimi, nors jų idėja ir žavi. Juk šiais labai sunku naudotis. Tai nelygiai išsitepi, tai pamiršti rankas nusiplauti, tai patys jie nusitrina dėmėmis. O ką jau kalbėti apie tai, kad reikia kęsti bjaurų kvapą, kuris atsiranda tik po kelių valandų. Iš pradžių tokie kremai kvepia net labai gardžiai.

Tai pažėriau šiek tiek kritikos, ar ne? O juk iš tikrųjų noriu pagirti vieną įdegio produktą. Nors gal ir vėluoju tai daryti, nes šį “Dove” losjoną daug merginų jau atrado. Štai jo apašymas:

Sudėtis:

Kuo gi man patiko šis losjonas? Ogi tuo, kad veikia labai silpnai ir palaipsniui. Pirmą kartą ištrinusi blauzdas aš net nepastebėjau didelio skirtumo, tačiau tepant kremą kas dieną oda palaipsniui atrodo rudesnė. Tačiau ne stipriai, todėl, kad maniškė priemonė yra skirta šviesiai odai. Taigi, rudėjama po truputį, o dėl to, kad efektas yra toks vos vos aš išvengiu nelygių dryžių, plėmų ir kitų nesąmonių. Valio! Aišku, kad mėgstančios stiprų įdegį merginos nusivils. Oranžine teta niekaip netapsite. Gal būt pavyktų su tamsesniu “Dove” atspalviu, bet atsiliepimai sako, kad ne :).

O kokie minusai? Gi tipinio savaiminio kremo įdegio kvapo tai nepavyks išvengti. O dar ir sudėtis ne saldainiukas.

Šį losjoną rekomenduoju išmėginti toms, kurios labai nori pradėti naudoti savaiminio įdegio kremus, bet bijo.

O kaip rudinatės jūs? Diskutuokime čia arba Facebooke.