“Dove” kosmetika yra kažkokia fenomenali. Ją visi labai giria. Na, pavyzdžiui, artimiausi konkurentai parduotuvių lentynose yra Garnier, L’oreal, Rasa, Syssos, Gliss Kur, tačiau nė viena šių kompanijų nesulaukia tiek liaupsių. Visi išvardinti prekiniai ženklai turi savų gerbėjų, taip pat ir nusivylusių pirkėjų, na o kiek skaitau apie “Dove” tai atrodo tarsi koks stebuklas.

Reikia įsitikinti pačiai. Bandžiau jau kelias priemones – neblogos, bet man visada įdomiausia tai kas skirta plaukams. O plaukų kaukės aukštinamos labiausiai. Taigi pasitaikius kažkokiai eilinei “Grožio mugei” aš nusipirkau vienintelės parduotuvėje buvusios “Dove” rūšies kaukę (nors dabar bandymų laukia dar dvi) – “Oxygen Moisture”. Mano plaukai nei ploni, nei prigludę, tačiau suviliojo žadama sufle konsistencija ir tai, kad plaukai turėtų būti padrėkinti, bet neapsunkinti.

Lozungai apie 95 proc. didesnės apimties plaukus tai skamba juokingai. Na gal, jei turi tris prisiplojusius plaukus ir jie atsiploja, tai ir gaunasi tas 95%, bet aš manau atrodyčiau keistokai. Bandyti nebijau, nors sudėtyje nematau nieko naudingo.

Akivaizdu, kad tai yra visiškai sintetinė kaukė, kuri jei veiks, tai atliks dekoratyvinį trumpalaikį darbą. Dažnai naudoti nereikėtų.

Na ir ką aš galiu pasakyti, man tas dekoratyvinis trumpalaikis efektas visai patinka, todėl, kad plaukai po kaukės atrodo drėgnesni ir glotnesni. Jie būna švelnūs ir man malonu liesti. Purumas nerastas. Kvapas neidentifikuojamas, tiesiog švarus, gaivus, kosmetika dažnai taip kvepia.

Įdomiausia man pasirodė konsistencija. Kiekis nurodytas mililitrais, vat visai įdomu kiek gramų sveria ši “oxygen”. Manau lyginant su panašiu kitų kaukių tūriu ji turėtų būti gerokai lengvesnė, nes tai tikrai suflė – išpūstas oro burbuliukais produktas.

Ar tai ką nors duoda plaukams? Kažkaip nemanau. Greičiausiai tai tiesiog triukas su viliojančiu žodžiu “oxygen” bei produkto pataupymas.

Tad koks verdiktas? Man patinka ši kaukė, tačiau dėl sudėties aš dažnai nenaudoju. Kadangi tepu ją kas kokį trečią-ketvirtą kaukinimasį tai jokių šalutinių efektų nepastebiu, o momentinis poveikis man patinka. Ar kartosiu? Nemanau, bet tik todėl, kad nespėčiau gyvenime visko išbandyti kitaip :).

Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Naudinga: Priemonę įsigyti galima Maxima, Drogas ir kitose populiariose parduotuvėse. Kaina apie 3-4eu. Gaudykit akcijas.

O ką jūs galvojate apie “Dove”? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).