Apžvalga: "Dove" agurkų ir žaliosios arbatos kvapo dušo žele

Estimated read time 3 min read

“Dove” agurkų ir žaliosios arbatos kvapo dušo žele

Mano įvertinimas: 3/5

Mano komentarai: Dušo želė yra gana dėkingas produktas, jei žiūri iš bloginimo perspektyvos. Ją naudojame kas dieną, todėl baigiasi greičiausiai, o nuomonė susiformuoja anksčiausiai. Tą sunku būtų pasakyti, pvz., apie kremą, kurį gali įsimylėti iš pirmo karto, bet po to šis parodys kaprizus ir privers odą protestuoti spuogais, ar kitokiais siaubais.

Šiuo metu namuose yra net 4 dušo želės. Viena supilta į dozatorių, jau nepamenu kokia, tačiau sukėlė įtarimą, kad mano oda nuo jos sausėja, todėl nusipirkau šį Dove. Dar turiu Swap Box’e rastą, kurią visai buvau pamiršusi tada kai pirkau minėtą želę. Na ir gimtadienio proga dovanų gavau populiarią Lush žalią duškę, kuri man taaaaip kvepia, kad griebiu ja prieš miegą vietoje kvepalų. Na, o rytais ir kai norisi nuo to intensyvaus kvapo pailsėti, aš naudoju Dove.

Dove dušo želių pasirinkimas iš tiesų yra labai didelis. Gali pusę valandos stovėti prie lentynų ir nežinoti, kurią imti. Mano kriterijus buvo kvapas, kuris tiktų ir vyrui. Mėgsta jis saldumynus, bet abejoju ar norės į darbą eiti kvepėdamas bandelėmis, o taip man pvz., kvepia pistacijų Dove. Atmetus saldesnius kvapus pasirinkimas sumažėja. Ir akys krypsta į gaivų pakuotės dizainą.

Ši žele kvepia tikrai gaiviai, agurkų (bet ne mišrainės!) kvapu, kuris neerzina, nieko neužgožia. Tiesiog savo vietoje.

Šiek tiek mane erzina, kad sudėtis susrašyta mažulyyyytėmis raidėmis, o internete aš radau daug skirtingų variantų, kurių nei vienas nesutapo su maniškiu.

Yra, yra ne vienas ir ne du vidutinio saugumo ingridientai. Bet žiū, SLS tik viduryje. Net keista, nes paprastai šis už putojimą atsakingas elementas būna pačiame priekyje.

Pastelinės žalios spalvos priemonė švelniai prausia ir nelabai sausina. Vos vos, kaip ir bet kuri prausimosi priemonė. Bet ne agresyviai, kaip kai kurios.

Pirkti šių dušo želių yra daug kur. Droguose, Maximose ir t.t. Kainuoja apie 3 eurus. Ar rekomenduoju? Na čia tik dušo želė, ką čia galima rekomenduoti? Bet iš panašios kainos kategorijos priemonių man jos priimtiniausios, skaniai kvepia, mažiausiai sausina. Neturiu ką blogo pasakyti, bet nėra ir dėl ko rėkti, kad wow koks atradimas!

O kokia jūsų mėgstamiausia kūno prausimosi priemonė? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

+ There are no comments

Add yours