Riebios, mišrios, probleminės odos savininkės turbūt sutiks, kad labai sunku rasti tinkamą veido kremą, o taip pat ir tinkamą prausiklį. Visos žinome taisyklę, kad ir kokia riebi būtų ta oda, šiukštu negalima jos išsausinti, nes keršto aktas garantuotas! Štai taip aš pradėjau dairytis priemonės, kurios sudėtyje nebūtų SLS ar SLES (ak, net Bioderma jų nevengia). Už priimtiną kainą nieko neradau ir susigundžiau iš Iherb.com parsisiųsti “Desert Essence” prausiklį.

Sudėtis pasirodė gana nebloga:

Iš tiesų ji yra saugi, jokių parabenų, papildomų kvepalų, SLS. Tačiau KosmetikosDNR nerekomenduoja produkto problemiškai odai.

Pojūčiai. Uf, tai toks žiaurokas prausiklis. Kol atkeliavo iš JAV, šiek tiek išsiliejo. Vos ištraukusi iš dėžės aš bandžiau pavalyti buteliuką. Aha, pavaliau ir visa etiketė nusivalė. Kaip negražiai jis atrodo galite pamatyti šioje foto:

Jau tada pagalvojau, kad kaži čia etiketės dažai tokie prasti, ar prausiklis toks aršus.

Pirmą kartą pabandžiusi aš iš karto pastebėjau, kad produktas labai gerai putoja. Net vienas paspaudimas padaro per daug putų.
Antras pastebėjimas yra labai aštrus priemonės kvapas. Dominuoja arbatmedis. Tačiau arbatmedį aš dažnai naudoju gryną, tai galiu pasakyti, kad prausiklis pramuša jį. Tai piktesnis kvapas, nuo jo akis net ima graužti. Matyt taip jau suveikia visos sudedamosios dalys.
Trečias dalykas tas, kad nuprausia tai jis labai gerai. Pernelyg gerai. Gyvenime nesu turėjus tokios šiugšdančios odos, o visa tai reiškia, kad sausina, oi sausina šis produktas vargšą veiduką.
Ketvirtas paminėjimo vertas dalykas yra tas, kad pirmą kartą prausiklis labai sujautrino veidą. Visa paraudau. Po to išdrįsau pamėginti dar kartą – tokios reakcijos nesulaukiau, gal pripratau?

Ar nepaisant visų išvardintų pastebėjimų aš naudoju šį prausiklį? Ne, nes nusipirkau geresnį, tačiau produkto neišmesiu. Įtariu, kad vasarą jis gali gauti antrą šansą.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Prausiklį nusipirkti galite Iherb.com parduotuvėje. 250ml kainuoja 6.46 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).