Didelių įžangų nerašysiu, tiesiog iš karto šoksiu prie labai įdomaus produkto – naktinės veido kaukės. Tokie dalykai jau tikrai nėra egzotika, o ir sparčiai populiarėja, tačiau tikiu, kad ne kiekviena išbandžiusi. Juk ir pati pirmą kartą mėginau, nors korėjietiškų (aprašoma priemonė būtent tokia) produktų išmėginau daug. Naktinė kaukė mano rutinoje atsirado pirmą kartą, tačiau “Cosrx” ne naujiena. Turiu, naudoju jau aptartą “BHA Blackhead Power Liquid”.

Produktą išbandyti man pasiūlė gana nauja korėjietiškų prekių parduotuvė Korea.lt. Apžiūrėjau ir man labai patiko parduotuvės apipavidalinimas bei visa ko pateikimas. Ypač sužavėjo tai, kad čia rasime aprašytą visą korėjiečių veido priežiūros pažingsninį ritualą. Dar geriau, spustelėję ant žingsnio mes iš karto pamatysime jam priskirtas prekes ir galėsime išsirinkti tinkamą. Pvz., mano naktinė kaukė yra iš 9 žingsnio. Ir net šiek tiek linksma, kad Korea.lt siūlosi sunumeruoti pirkinius, kad tik kuo mažiau painiavos būtų:

Žinoma, parduotuvėje kainos yra didesnės, nei siunčiatis prekes iš Korėjos, tačiau pardavėjai kaip pliusus vardina tai, kad jie garantuoja produktų originalumą, parduotuve lengva naudotis žmonėms nemokantiems angų kalbos, priemonės atkeliauja su lietuviškais vertimais ir nereikia laukti kelias savaites. Ar šie pliusai pakankamai svarūs, jau reiks nuspręsti jums, o aš apžiūrėjusi asortimentą nusprendžiau išmėginti naktinę kaukę. Iš pradžių bedžiau pirštu į maitinamąją, ryžių. Tačiau parduotuvės savininkė, kuri buvo skaičiusi blogą ir jau žinojo, kokios odos bėdos mane kankina, o aš laiške ir patvirtinau, rekomendavo imti drėkinančią medaus. Mat ir gamintojas ją rekomenduoja riebiai odai. Man tinka!

Priemonę gavau itin gražiai supakuotą, o taip pat buvo pridėta ir spausdinta žingsnių sistema. Tikrai miela, tikiuosi ir klientai gauna tokius gražius siuntinius. Pirkimas internetu yra toks tarsi apsidovanojimas, nes sumoki, to tada lauki, o kai gauni, tai jautiesi lyg dovana atkeliavo, tad pakuotė yra labai svarbi!

Aprašymas:

Drėkinanti ir maitinanti naktinė kaukė – kremas, kurio sudėtyje yra 85% propolio, pasižyminčio antiseptinėmis, atibakterinėmis savybėmis.

Naudojimas: nakčiai užtepkite kaukę storesniu sluoksniu (paskutinis ritualo žingsnis), kad ryte atsibustumėte su maksimaliai pridrėkinta ir nuraminta oda. Rytais priemonę taip pat galima tepti, tačiau reikėtų naudoti kaip losjoną – ploną sluoksnį.

Patarimas: jeigu veidas linkęs į patinimą, kad jį sumažintumėte, įdėkite kaukę į šaldytuvą ir ryte patepkite odą plonu sluoksniu.

Tinka visiems odos tipams, įskaitant ir riebią, į spuogelius linkusią.

SudėtisPropolis Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, 1,2-Hexanediol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Arginine, Cassia Obtusifolia Seed Extract, Dimethicone, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Sodium Hyaluronate, BeesWax, Allantoin, Panthenol, Sodium Polyacrylate, Adenosine.

Beje, nors kaukė ir vadinasi medaus, bet 85% sudaro propolio ekstraktas, dar iš bičių produktų rasime šiek tiek vaško, tačiau medaus nėra. Bet gi ne pirmą kartą medaus pavadinimas išnaudojamas :).

Produkto indelis paprastas, plastikinis, su metaliniu dangteliu, “medutis” apsaugotas plastiko plokštele ir iki pilnos laimės man trūksta mentelės.

Žinote, medaus panaudojimas pavadinime, man kėlė tokias ne visai teigiamas asociacijas. Aš bijojau, kad priemonė bus lipni. Na žinote, gi kaip medus :). Tačiau ji yra labai lengvos, gelinės konsistencijos, neturi jokio ryškaus kvapo, tikrai nelimpa ir gana greitai susigeria. Kaip man ir rekomendavo, tepu labai storu sluoksniu, tai neužtrunka susigerti. Šioks toks vaškinis pojūtis lieka, bet ryte nebesijaučia.

Šią kaukę jau turiu beveik 4 savaites. Pirmus 10 vakarų aš ją tepdavau po visų kitų ritualų (prausiklis, tonikas, serumas ir tada jau kaukė). Tačiau išsausinta, šerpetojanti oda greitai atsigavo ir pajutau, kad kas dieną man jau jo kažkaip per daug. Sunku paaiškinti kaip pajutau, bet visgi mano oda yra riebi ir regėjosi jau per daug čia to drėkinimo bei maitinimo. Todėl pakeičiau savo ritualą į jau kažkur minėtą. Tris dienas naudoju serumą su AHA ir šios kaukės jau neimu, o dvi dienas lepinu veidą BHA ir šiam gerai susigėrus (apie 20 min), užtepu medučio. Galiu pasakyti, kad tie serumai padeda tvarkytis su inkštirais, o naktinė kaukė su pastoviu pleiskanojimu-šerpetojimu, kuris kankina visą žiemą. Seniau žandai lupinėdavosi, dabar jei ir pasikaprizija kas, tai nebent tik nosis.

Tiek konkrečiai šią priemonę, tiek apskritai pažintį su naktine kauke, aš vertinu teigiamai. Manau dabar nuolatos vonioje turės stovėti tokio tipo korėjietiškas (nebūtinai) produktas. Aš, aišku, užsikabliuosiu juos atradinėti 🙂

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Korea.lt. Kaina – 19.95 EUR

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.