Žiūriu į laikrodį ir galvoju, kad gi spėsiu dar apžvalgą parengti, nors jau maniau, kad reiks šiandieną praleisti. Kaip einasi? Kadangi nebegalėsiu vakare eiti į pilates, nes dubliuosis su kursais, tai bandau lankytis dieninėje grupėje. Kaip keista. Išeini pirmą po pietų, o organizmas sako, kad jau vakaras gi, nes taip pripratęs. Ir darbus reikia persiorganizuoti. Ryte išsiunčiau naujų atvirukų užsakymą, tai palengvėjo, nes nefaina, kai iki pavasario pagrindiniame puslapyje kabo kalėdinės prekės :D. Yra reikalų suruošti viską spaudai, prie to ir krapščiausi savaitę. Tada planuoju šiandien pagauti dienos šviesos ir pasidaryti timpų nuotraukų. Hey, parduotuvėje šiuo metu jau 49 jėginiai leggingsai. Sakiau sustosiu, kai bus 100 ir pagalvosiu ar verta tęsti, tai dar neįpusėjau, kas  man visada smagu, nes kažkas kažką nuperka ir ta simbolinė pabaiga atsideda :D. Šiandien dar laukia renginys, žodžiu, veiklos man neleidžia per daug paskęsti depresyviose mintyse, kuriuos nuolat lenda pagalvojus apie kai kuriuos dalykus/žmones :D. 

Tai va, gavot ilgesnę įžangą, o apžvalga bus apie molio kaukę. “Drogas” ją vadina prausikliu. Beje, matėte, kad “Drogas” turi internetinę parduotuvę? Smagiausia, kad eina teisingu keliu ir kelia produktų sudėtis. Vien už tai dedu riebų pliusą. Taigi, “Collagen by Watsons” molio kaukė – prausiklis

Aprašymas

Putojantis valiklis su vulkaniniu moliu ir PEPHA-CTIVE ir SWEETONE giliai išvalo jūsų odą, pašalindamas nešvarumus ir sugerdamas riebalus, kaip magnetas. Jis pavirsta tirštomis putomis, kad toliau valytų jūsų odą. Priemonė praturtinta trikolagenu, kuris padidina kolageno kiekį odoje jos valymo proceso metu.
NAUDOJIMAS: užtepkite reikiamą kiekį ant sauso veido ir leiskite džiūti 3 minutes. Įtrinkite į odą su drungnu vandeniu, tada kruopščiai nuplaukite.

Sudėtis: Aqua, Stearic Acid, Glycerin, Myristic Acid, Potassium Hydroxide, Lauric Acid, Titanium Dioxide, Kaolin, Betaine, Glycol Distearate, PEG-32, Sorbitan Olivate, Parfum, Cocamidopropyl Betaine, Quaertz, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Potassium Cocoyl Glycinate, Potassium Cocoate, Caprylyl Glycol, Sodium Chloride, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Butylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Hydrolyzed Collagen, Rhus Semialata Gall Extract, 1,2-Hexanediol, Neofinetia Falcata Callus Culture Extract, Myrothamnus Flabellifolia Callus Culture Extract, Caulerpa Lentillifera Extract, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Maltodextrin, Saccharide Hydrolysate, Dunaliella Salina Extract, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Orthosiphon Stamineus Leaf Extract, Biosaccharide Gum-4, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Xanthan Gum, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Lecithin, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Benzyl Glycol, Raspberry Ketone, D-Limonene, Linalool.

Sudėtis korėjietiška :D, turiu omenyje, kad nesu mačiusi tos šalies produktų, kurių ingredientų sąrašas būtų trumpas 😀

Mane suvilioja dalykai, kurie žada, kad išvalys poras. Mat mano mėgiamiausias BB kremas jas kemša. Na, bet perku jau ketvirtą tūbelę, nes labai patinka vaizdas ir naudojimo paprastumas. Tačiau odos valymui stengiuosi skirti daugiau dėmesio, tad rūgštelės, BHA, moliai, kaukės ir kiti dalykai eina į trasą. 

Pastarasis produktas pagal naudojimo būdą irgi yra labiau kaukė, nei prausiklis, kaip kad pavadino “Drogas”. Nes tepti reikia ant švaraus veido. Laikyti 3 minutes ir tik tada nuplauti. 

Masė šviesios spalvos, nėra labai tiršta ir dengiasi plonu sluoksniu. Neerzina, nors kartais jaučiu tokį tipinį panašių molio kaukių skruzdėlyčių bėgiojimą. Nestiprų ir tik pradžioje. Išdžiūna greitai, bet nepradeda tempti odos. Ir kas geriausia šioje priemonėje – lengvai nusiplauna. Iš tiesų, tik suvilgau vandeniu ir jis suputoja. Jokio vargo ir didelės terlionės. 

Nuplauta oda net šiugžda, tad natūralu, jog norisi kremo. Bet patį paviršių tikrai pravalo. Kažkokio gilaus valymo efekto nepamačiau, tačiau pvz., nosies poros atrodo šviesesnės. Vieną savaitę naudojau kas antrą vakarą, tai tikrai atrodė, kad tas kimšimasis mažesnis. Visgi, per dažnas naudojimas skatina sausėjimą. 


Naudinga: Ieškokite “Drogas” parduotuvėse. 100g be nuolaidos kainuoja apie 9 EUR. 

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (yra nuorodų į mano projektus)