Regis šimtą metų nekalbėjau apie nagų lakus. Jei tiksliai, tai paskutinį kartą rašiau prieš beveik du metus ir iš esmės apie tą patį produktą. Tik kitų spalvų. Kodėl? Nes nagus lakuoju arba geliniu laku, arba kokia seniena. Nieko nepirkau, nieko nebandžiau. Visgi susiviliojau labai gražia CND lako spalva ir didelio dydžio viršutinio sluoksnio buteliuku. Kad ir kaip retai lakuoju nagus ne geliu, visgi būna pasitaiko, kuomet lakas aptrupa, reikia skubiai nusiimti ir nėra laiko sėdėti prie uv lempų. Su paprastu  laku vistiek greičiau, nors rezultatas ir labai trumpalaikis. Taigi, patirtis. 

Viršutinis sluoksnis aprašomas taip:

Ką tai atlieka?
Sukuria ilgai išliekantį skydą VINYLUX WEEKLY POLISH apsaugojimui nuo subraižymų, įskilimų, įdubimų, padeda išlaikyti spalvos intensyvumą bei spindesį. 
Ekpozicija natūraliai šviesai aktyvuoja polimerų kryžminį susijungimą kuris užtikrina spalvos ilgaamžiškumą.
Užtikrina greitą džiuvimą.

Prisipažinsiu, kad manikiūro daryti aš nemoku. Bet tai nereiškia, kad nesistengiu kuo gražiau nusilakuoti. Man labai svarbi yra šepetėlio forma bei patogumas. Taip pat lako pigmentacija ir kiek sluoksnių reikia padengti, kad nebepersišviestų nagai. 

Taigi, šepetėlis tikrai labai patogus net klišarankei 🙂

Būtent ši spalva yra puiki! Tokia nerėksminga rožinė ir šiaip jau užtektų net vieno sluoksnio. Aš, aišku, tepu du. Dėl tikrumo. Viršutinis lakas irgi be priekaištų. Viskas man išdiūva maždaug per 5 minutes. Žinoma, saugoti reikia dar kurį laiką, o pripratusiai prie gelinio lakavimo visko būna. Taukšt braukšt, Salomėja, pamiršai, kad negalima segiotis džinsų ką tik nulakuotais nagais 😀

O kaip su išsilaikymu? 7 dienos? Tik ne man! Aš ištempiu dvi. Su pataisymu ir keturias. Bet iš manęs nenorėkit per daug, aš ir su geliniu laku tik savaitę išbūnu. Labiausiai apsitrina pirštų galiukai. Galvoju, gal aš kažkaip tas rankas neteisingai naudoju, kad taip?

Tai va. Labai graži spalva! Laikosi 2-4 kartus ilgiau nei dauguma lakų. Lengvai nusivalo bet kokiu lako valikliu. Na ir dar būna pirkti miniukų :D.


Naudinga: įsigyti galite Vitrinapro.lt. Kaina – po 9,99 EUR.

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama