Ar dar liko šiandien sėdinčių prie kompiuterių? M? Aš vis dar čia ir noriu papasakoti apie kažką labai žemiško, paprasto, pigaus. Ir būtent į tokią kategoriją pataiko “Čistaja Linija” pėdų kremas.

Prisipažinsiu, kad tai gal tik antras pėdų kremas mano gyvenime. Žiūriu į juos skeptiškai, šį nusipirkau visiškai spontaniškai. Šiaip mano pėdos tikrai problematiškos. Oda nuolatos ragėja, kulnai skeldėja. Po ilgų pasivaikščiojimų kulnai skilinėja. Estetinė pusė manęs kažkaip nenervina. Nekaišau aš tų kojų visiems į panosę, tačiau vat sausumo pojūtis tai erzina.

Tik parsinešusi namo aš pamačiau koks klaikus pakuotės dizainas. Parduotuvės lentynoje jis labai nekrenta į akis. Oranžinės bei žalios derinys patraukia akį, sukuria natūralumo iliuziją, tačiau kiek skirtingų šriftų! Kiek visokių neesminių užrašėlių, ženkliukų ir kt.

Ant mano pakuotės dar papildomai raudonam fone užrašyta “novinka” :).

Ne tik pakuotė gausi, sudėtines dalis taip pat pabosta skaityti.

Atrodo, kad tik daugiau visko! Ir alatoninas, ir niacinamidas, ir visokiausi ekstraktai, aliejai, ir urea… Žinoma ir tradiciniai piktieji konservantai. Ši gausa kelia abejonių, ar ten yra kažko pakankamai, ar tik po lašą įvarvinta?

Kvapas savotiškas. Toks lyg saldus, lyg kokį senovinį kremą primena, bet nelabai intensyvus, o kadangi kojos toli nuo nosies, tai netrukdo.

Riebus, bet susigeria greitai. Prieš miegą naudoju ir rankoms.

Po patepimo pėdos džiaugiasi, sausumo jausmas nuimamas akimirksniu. Tiesa, kremas jokiais būdais nėra ilgalaikis, problemų nesprendžia.

Vertinu gana teigiamai. Aš netikiu, kad pasitepus kremu galima atsikratyti nuospaudų, išgydyti suskeldėjimus, ar prabusti su kūdikėlio švelnumo oda, tačiau momentinis poveikis mane tenkina.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Pirkau “Droge”, kainavo iki 2 eurų.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.