Vakar vakare mano nuotaiką kažkas taip smarkiai išpūtė, kad niekaip nesugebu susigrąžinti. O juk viskas taip smagu, Kalėdos ir viską ten :). Ryte išsitryniau vakar rodytu “Mary Kay” kūno kremu, tai kvepiu kaip saldainis, galvojau, gal padės? O va dar atsiliepimą parašysiu, kas gi geriau pakelia ūpą, nei iškritikuoti netikusias priemones :).

Mano rankose įdomybė. Visų pirma, tai dar lyg šiol negirdėta korėjietiška “Ciracle” kompanija.

Apie ją išgirdau viename forume, o ten ir perpirkau šį produktą, nes merginai netiko. Sakė, kad veikia, bet per daug dirgina. Žiūrėsim. Produktas toks keistas – inkštirų valymo padeliai. Kažkas panašaus į pleistrus, tačiau prie pleistrų juoduliai turėtų prilipti ir išsitraukti nuplešiant. O čia tokios paprastos skystyje suvilgytos servetėlės.

Tiesiog reikia imti tą padelį, uždėti ant nosies (žando, smakro), laukti 15 minučių, nuimti ir tada pagaliuku (ausų krapštuku) nuvalyti į paviršių išlipusius inkštirus.

Sudėtis: Water, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salvia Officinalis (Sage) Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Extract, Melissa Officinalis Extract, Arctium Majus Root Extract, Viscum Album (Mistletoe) Extract, Hypericum Perforatum Extract, Saponaria Officinalis Leaf Extract, Juniperus Communis Fruit Extract, Butylene Glycol, Coceth-7, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ascorbic Acid, Fragrance

Gana dailiame plastikiniame indelyje yra 35 pagalvėlės ir pincetukas joms sugraibyti.

Man sakė, kad užsidėjus padelį oda yra dirginama ir ne visoms jautruolėms pakelti. Dilgsi, bet nei parausta, nei po to kažkaip blogai reaguoja. Taip ir yra, gal ir dėl pipirmėtės sudėtyje, gal dėl kitų ingredientų, atrodo, kad bėgioja skruzdėlytės, lyg kutena, kažkaip norisi pasikasyti. Ypatingai ryškaus kvapo nėra. Servetėlės labai šlapios, bet nevarva, prie odos prilimpa lengvai.

Tik rezultatas yra joks. Aš dėjau ir ant nosies, ir ant žandų, ir ant smakro. Na, nuėmus nebūna tie baubukai iškilę. Nepasidaro juos lengviau ir mechaniškai išspausti (geriau pasigarinti veidą, atverti poras priglaudus karštą rankšluostį ar pan). Tiesa, internete gausu daug gražesnių atsiliepimų, tai gal čia tik mano oda nesusiprato ką turėtų daryti :). Na, bet vistiek buvo įdomu išmėginti kažką naujo.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galima Ebay. Kaina – apie 10 EUR.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.