“Catrice” nagų lako pagrindas bei viršutinis sluoksnis “Ultra Stay & Gel Shine”

Mano įvertinimas: 4/5

Mano komentarai: Vakar Facebook paskyroje (užsukit, prisijunkit, draugaukim ir bendraukim!) džiaugiausi dovanomis pagardintu pirmadieniu, tad šiandien noriu šiek tiek dėmesio skirti “Catrice”. Ne, ne dovanas, ar bent jau ne vakarykštes, aptarsiu, o jau senokai turimą ULTRA STAY & GEL SHINE sistemą. Ši mano stalčiuose atsidūrė po vieno žurnalo skelbto konkurso ir pakeitė požiūrį į paprastą lakavimą. Paprastu aš vadinu tą, kurio metu pirštų nereikia kišti po UV spinduliais.

Sistemą sudaro nagų lako pagrindas (base) ir viršutinis sluoksnis (top coat). Primena įprastas gelinio lakavimo sistemas.

Sudėtys:

Pagrindas: ETHYL ACETATE, ISOPROPYL ALCOHOL, BUTYL ACETATE, CELLULOSE ACETATE BUTYRATE, ACRYLATES COPOLYMER, TRIMETHYL PENTANYL DIISOBUTYRATE, TRIPHENYL PHOSPHATE, ALCOHOL DENAT., SHELLAC, DIMETHICONE, POLYESTER/POLYAMIDE RESIN, BENZOPHENONE-1, CI 60725 (VIOLET 2).

Viršutinis sluoksnis: ETHYL ACETATE, ISOPROPYL ALCOHOL, BUTYL ACETATE, CELLULOSE ACETATE BUTYRATE, ACRYLATES COPOLYMER, TRIMETHYL PENTANYL DIISOBUTYRATE, TRIPHENYL PHOSPHATE, ALCOHOL DENAT., SHELLAC, DIMETHICONE, DIISOPROPANOLAMINE/ METHYLHEXAHYDROPHTHALIC ANHYDRIDE NONANOATE COPOLYMER, BENZOPHENONE-1, CI 60725 (VIOLET 2).

Aprašymai žada, kad dėka šių priemonių manikiūras laikysis ilgiau, spindės tarsi lakuotas geliu, mažiau lūžinės. Naudoti paprasta: užtepame bazės ir leidžiame išdžiūti. Užtepame spalvoto lako ir leidžiame išdžiūti. Užtepame viršutinio sluoksnio ir vėl leidžiame išdžiūti. Man pripratusiai prie tikro gelio, tas “leidžiame išdžiūti” tai toks truputį galvos skausmas. Vis tikrinu, pripėdsakuoju, o galiausiai sugadinu :).

Štai skolinuosi foto iš įrašo apie Flormar laką. Matot kaip spindi?

Tuo pačiu čia yra atsakymas į nebylų klausimą – taip! Aš naudoju šią sistemą ir su kitų gamintojų lakais, ne tik su Catrice. Ir turiu pasakyti, kad tikrai tikrai lakavimas laikosi ilgiau. Jei aš seniau turėdavau kas dieną lakuotis iš naujo, tai dabar tą darau kas antrą, trečią, ketvirtą, priklausomai nuo sėkmės. Sistemą galima įsigyti Eurokos ir Drogo parduotuvėse.

Na, o dar parodysiu du vakar dovanų gautus lakus. Ot gražuoliai!

Aš jau esu apžvelgusi Catrice lakus čia. Nėra reikalo kartotis. Tačiau turiu pagirti spalvas. Mmmm, kokios gražios ir kaip gerai tarpusavyje dera!

Ypač man patinka ta šviesioji Sweet Macaron Sin. Nesuprasi ar ji rožinė, ar nude, priklauso nuo nuotaikos, bet super! Bus mylimiausia mano spalva kurį laiką!

Tai grįžkime prie aprašomos sistemos. Trumpai drūtai – rekomenduoju! Ir tai darau todėl, kad ja lengva naudotis, ir gaminiai daro tai ką žada. Taip pat “nesipjauna” su kitų gamintojų produktais. Tuo pačiu gi, kuo rečiau nagus reikia perlakuoti, tuo mažiau mes jiems ir kenkiame visokiais valikliais. Tad ir naudinga, ne tik gražu.

O kokias nagų lakų spalvas jūs renkatės šį rudenį? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).