Apžvalga: "Catrice" nagų lakas "Ultimate Nail Lacquer"

Estimated read time 2 min read

“Catrice” nagų lakas “Ultimate Nail Lacquer”. 86 (S)wimbledon ir 20 Meet Me At Coral Island spalvos.

Mano įvertinimas: 3.5/5

Mano komentarai: Po ilgos pertraukos nusipirkau paprastų nagų lakų. Jau minėjau, kad kurį laiką man jų nereikėjo, mat lakavau gelinėmis priemonėmis. Va ėmiau kažkodėl ir susigundžiau. Pirmiausiai man į akis krito ryški turkio spalva, kurią “Catrice” pavadino 86 (S)wimbledon.

Parsinešiau, puoliau lakuoti. Nustebino platus ir patogus šepetėlis.

Po gelinių lakavimų man buvo sunku gražiai nutepti nagus. Geliniai lakai gi truputį skystesni, patys išsilygina ant nagų. Nepaisant to, man labai patiko pigmentacija, nes užtenka vos vieno sluoksnio. Du – tai jau tobula.

Paprastai nagų lakas man laikosi kelias valandas. Na jau seniai neturėjau tokio, kuris išsilaikytu dvi dienas, tad “Catrice” nustebino. Po paros aš jį nusivaliau todėl, kad buvau gana negražiai nusilakavusi ir todėl, kad jau norėjau pamėginti kitą spalvą – koralinę. Ją “Catrice” pavadino 20 Meet Me At Coral Island.

Iš tiesų graži ir ryški spalva.

“Catrice” šiuos lakus rekomenduoja naudoti su spec. baze ir topu, bet aš naudojau štai tokį viršutinį sluoksnį:

Ir štai lakas laikosi antrą dieną. Kažkas neįtikėtino mano pasaulyje. Tiesa, turiu paminėti, kad aš jau labai atpratau nuo paprastų lakų kvapo. Sunkus man tvert jį. O ir ilgas džiuvimas nedžiugina. Nors padoriai sustingsta po kelių minučių, tačiau po 15 sugebėjau vistiek sugadinti du nagus, teko perlakuoti ir tą padariau kita spalva, tad mano nuomone, aprašomi lakai puikiai dera tarpusavyje.

Esu patenkinta, nes pagaliau atradau lakus, kurie laikosi ilgiau nei kelias valandas. Tokia jau mano nagų specifika, nežinau kodėl visi kiti taip greitai nutrupa. Gražios spalvos, priimtina kaina (2-3 Eur). Ko dar gali trūkti.

O kokie jūsų mėgstamiausi lakai? Diskutuokime čia, Facebooke arba G+.

+ There are no comments

Add yours