“Catrice” lūpų dažai “Luminous”. “120 Wood Rose Propose?” spalva

Mano įvertinimas: 5/5

Mano komentarai: Lūpų dažai yra keistas žvėris. Labai daug metų aš jų nenaudojau. Kaip ir spalvotų blizgesių. Esu didelė tinginė ir mane nervina, kad lūpų dažus vis reikia prižiūrėti. Ar nesusimetė į gumuliukus? Ar nenusidažė dantys? Ar neištekėjo už kontūro? Ar neišsitepiau? Bet gi būna žmogus augi augi ir priaugaugi. Užsimaniau pažaist – nusipirkau vieną dažą. Vestuvėms kitą, ir dabar nors nesidažau dažnai, bet tokia kosmetikos priemonė mano gyvenime jau egzistuoja.

Šie dažai, kuriuos šiandien parodysiu, atsirado visai netikėtai. Laimėjau žurnalo “Happy365” konkurse ir gavau kosmetikos rinkinį. Jame radau ir lūpdažį, išbandžiau, patiko!

Pakuotė visai paprasta:

Spalva:

Man ši spalva tokia natūraliai žavi. Neiššaukianti, kasdieninė ir prie visko tinka.

Salomėja su nenuspalvintomis lūpomis:

Ir su “Catrice” dažais:

Kaip jau minėjau – neryški, paprasta ir artima natūraliai spalva. Dėvisi taip pat maloniai, nes nelimpa, nesusigumuluoja, o nusitrina gana tolygiai. Laikosi apie 3 valandas (jei negeri ir nevalgai). Kvepia saldžiai, man svarbiausia, kad nesmirdėtu bobutės lūpdažiu.

Papasakokit, kokia mėgstamiausia jūsų lūpų dažų spalva? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).