Na ir darbelių prisiplanavau šiai savaitei. Ir tikrai nukentės blogo rašymas. Galvojau, gal net skelbt trumpas atostogas, visgi manau, kad vieną kitą tekstą parašysiu. Bet artimiausiu metu planas bus kiek apgriuvęs, pvz., kitą savaitę paskelbsiu apžvalgą neapžvalgos dieną. :). Ilgai chaosėlis netruks, tiesiog reikia paspartinti kai kuriuos projektus, arba kitaip sakant  – deadline. O dar Kalėdos ant nosies. Dauguma kūrėjų tam ruošiasi jau nuo birželio, tai smarkiai vėluoju. Tačiau kol kas esu čia ir pasakoju apie vieną daug žadėjusį produktą. 

Jūs žinote, kad mano plaukai yra garbanoti. Ar tiksliau – banguoti. Viskas gerai yra pirmą dieną po plovimo. Panaudoju kažkokį garbanų kremą, aliejuką ir galiu gyventi. Bėda yra kita diena – plaukai lyg ir dar švarūs, bet bangos susimaigę, išsidraikę ir visi triukai jas suvaldyti sunkiai pritaikomi. Dėl to, neretai aš plaunu galvą dažniau nei reiktų. Ir visada dairausi, kažkokio stebuklo, kuris galėtų atgaivinti išvaizdą antrą dieną. Na ir į akį krito kaip tik tokia priemonė, kuri regis sukurta mano problemai spręsti – “Cantu” antros dienos garbanų aktyvatorius “Comeback Curl Next Day Curl Revitalizer”. Perskaičiau ne vieną užsienietišką atsiliepimą ir šie tikrai buvo labai palankūs. 

Rašoma, kad purškalas atstato garbanas, nuima pasišiaušimą, drėkina, tinka visų tipų garbanotiems plaukams. 

Sudėtis: Aqua (Water), Glycerin, Polysorbate 20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Magnesium Sulfate, Hydroxyethylcellulose, Citric Acid, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Coumarin, Hexyl Cinnamal.

Iš karto žeriu kritikos purkštukui. Jam turėtų ausys raudonuoti, nes keiksnoja visas pasaulis. Šis tikrai nepurškia dulksnos, o paprasčiausiai spjaudosi viena stipria srove. Todėl aš dažniausiai prisipurškiu delną ir tada gniaužau plaukus. 

Skysčio konsistencija kiek slidoka, manau, kad nuo glicerino, bet nėra lipni. Tačiau didelio džiaugsmo priemonė man nesuteikė. Nei tie plaukai tampa suvaldyti, nei ką. Gal garbanos ir drėgnesnės, atrodo ne tokios pašiutę, bet vistiek nutemptos žemyn, o į dienos galą ir kažkokios riebaluotos. 

Tad nea. Neužskaitau. Naudoju kartais ant šlapių plaukų po plovimo. Šiokio tokio glotnumo duoda. Ir dar kvapas labai saldus kokosinis. Meh. Kita vertus, aš apžiūrėjau visą “Cantu” asortimentą garbanėms ir nepaisant šio nusivylimo, visgi norėčiau pamėginti dar vieną kitą priemonę. Jau tie žmonės…


Naudinga:  Įsigyti galima Lookfantstic.com (7,45 EUR už 355ml) ar Feelunique.com (7,99 GBP).

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.