Apžvalga: “Cafe Mimi” kondicionierius garbanotiems plaukams “Flexible Curls”

Estimated read time 3 min read

Pastaruoju metu esu atsigręžusi į kiek pigesnes kūno ir plaukų priežiūros priemones. Ir net ne finansuose esmė, nes vis dar turiu net neišmėgintų profesionalių plaukų kaukių bei brangesnių, vaistinėse parduodamų, šampūnų. Tiesiog išbandydama gausybę dalykų, supratau, kad atrasti kažką gero ir pigaus yra įdomiau, taip pat per dešimtmetį nebrangios priemonės gerokai patobulėjo. Dabar jų galima rasti ir natūralių bei saugių sudėčių (kaip, pvz., “Green Feel”), ir sertifikuotų, ir pan. Tad stengiuosi išlaikyti balansą. Pvz., gal keistai skambės, bet vienas mėgiamiausių mano galvos plovimo derinių gruodžio gale buvo “Kerastase Aura Botanica” tirštas maitinamasis šampūnas ypač sausiems plaukams ir “Cafe Mimi” kondicionierius garbanėms “Flexible Curls”. Viena priemonė kainuoja 20 EUR, kita – 3,5 EUR, bet man puikiai suderėjo.

Aprašymas teigia, kad švelnios tekstūros balzamas yra praturtintas taukmedžio sviestu, lotoso ekstraktu ir šilko proteinais. Drėkina, maitina, garbanotiems plaukams suteikia elastingumo ir žvilgesio. Laikyti ant plaukų rekomenduoja 1-2 minutes. 

Sudėtis

Na ir iš tiesų taukmedžio sviestas ir lotoso žiedų ekstraktas yra pačioje sudėties pradžioje. Yra truputį (arčiau sudėties galo) ir silikonų. Toks derinys man žadino didelius lūkesčius, nes plaukai ir maitinami naudingais elementais, ir gauna to “čia ir dabar” silikonų suteikiamo slidumo, glotnumo bei gražumo. 

Indelis ryškus, parduotuvėje atrodo gražiai, nes “Cafe Mimi” produktų kūnui ir plaukams pasirinkimas didelis, visi skirtingų spalvų, tad žaismingai traukia akį. Visgi, pvz., neįsivaizduoju, ar nekeikčiau šampūno, nes jie irgi taip supakuoti. Man atrodo, būtų nepatogu semti pirštais.

Balzamas vidutinio tirštumo, nėra itin skalsus, bent jau mano sausi plaukai daug jo sugeria. 

Po kelių minučių nuskalavusi jaučiu, kad plaukai minkštesni, tačiau nėra labai jau kažkokio didelio slidumo. Išdžiuvę jie atrodo neapsunkinti, todėl lengviau sukasi, tačiau tuo pačiu ir nesipučia, jaučiasi, kad padrėkinti. 

Įtikinamos sudėties, neblogo poveikio priemonė už patrauklią kainą. Pavadinčiau net atradimu.


Naudinga: Aš šį produktą radau “Elevita” salelėje, CUP’e (Vilnius). 220ml kainavo apie 3.50 EUR. 

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

5Comments

Add yours
 1. 1
  Beata

  Nu jei ir šampūnai tokioj bonkutėj, tai labai nekažka:) atrodo tikrai neblogos sudėties, reiks išbandyt:)

 2. 3
  Ausra

  Sampunai yra pakankamai tirsti, panasios konsistencijos kaip ir plauku kondicionieriai, pakabinus per pirstus tikrai nebega, ko turbut ir bijoma 😀

 3. 5
  Ausra

  Turiu beveik visus, isskyrus nuo pleiskanu ir garbanotiems plaukams. Sampunai kaip sampunai, nieko labai stebuklingo, nieko labai blogo. Kadangi sudetyje nemazai naudingu ingridientu ir putoja ne ka prasciau nei iprasti, mielai naudoju. Balzamo arba kaukes po ju, aisku, norisi.

+ Leave a Comment