Paplepam? Ar jūs atsimenate, kada pirmą kartą išgirdote apie lakštines kaukes? Kada ir kokią pirmą kartą bandėte ir koks buvo jausmas? Aš pati prieš keletą metų, gal kokius 4, buvau susidomėjusi korėjietiška kosmetika. Ypač BB kremais. Naršydama vis matydavau tuos lakštus, bet neviliojo. Kokia pirma pateko į rankas net nepamenu, bet man regis ji buvo iš tų, kurios vaizduoja žvėrelius. Ir ištraukiau tą popierėlį, jis buvo toks šlapias, toks glitokas, toks nemalonus, kad net neišdrįsau užsidėti ant veido. Kitą kartą, jau po ilgos pertraukos, uždėjau, bet išbuvau gal minutę. Bjauru man buvo! Tačiau žingsnis po žingsnio ir perlipau per save. Iš pradžių sumažėjo pasibjaurėjimas. Po to atsirado noras kartais tokia pasilepinti. Ir dabar net ėmiau pati mielai pirkti ir gana dažnai naudoti. Tiesa, kažkokio didelio skirtumo tarp tų kaukių nematau. Tiesiog man tai malonus ritualas, kartais puikus dienos užbaigimas, o pasitaiko, kad ir gera, gaivinanti pradžia. Šį kartą pasakosiu apie man negirdėtos korėjiečių kompanijos produktą. 

Kaukė skirta papilkėjusiai, pigmentuotai odai ir žada intensyvų skaistinimą. 

Sudėtis: Water, glycerin, propylene glycol, niacinamide, sodium hyaluronate, hydrolyzed collagen, citrus medica limonum (lemon) fruit extract, pyrus malus (apple) fruit extract, actinidia chinensis (kiwi) fruit extract, peg-60 hydrogenated castor oil, allantoin, sodium ascorbyl phosphate, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, triethanolamine, disodium edta, methylparaben, fragrance.

 

Lakštas buvo labai šlapias, tad šiek tiek nugręžiau. Vis dar nemėgstu, kuomet skysčio per daug. Kvapas labai malonus, lyg citrusinis, gaivus. Pati kaukė kaip kaukė. Normaliai užsidėjo, gerai prilipo, laikėsi, daugiau mažiau viskas savo vietose. 

Ir poveikis patiko labiausiai iš visų bandytų. Oda buvo akivaizdžiai skaistesnė, gaivi, atsigavusi. Iš esmės, ką žadėjo, tą ir gavau. Tiesa, nusiėmus lakštą, skystis dar ilgai nenorėjo gertis, tad galiausiai nusausinau servetėle. Lipnumo neliko.

Patiko. Retas atvejis, bet pamačiau poveikį. 


Naudinga: Įsigyti galima Iherb.com. Kaina – apie 2.5 EUR. 

Visi korėjietiškos kosmetikos atsiliepimai.

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.