Apžvalga: "Bourjois" maskuoklis "Radiance Reveal"

Estimated read time 2 min read

Ar žinote, koks yra vienas iš blogiausių nutikimų blogeriui? Kai baiginėjamas įrašas pradingsta. Taip taip, mano sistema neturi automatinio saugojimo ir netyčia spustelėjus netinkamą mygtuką… Pasakosiu iš naujo, bet neberašysiu anos įžangos, todėl nesužinosite mano pamąstymų apie lietuvių gamintojų sukneles 😀

Taigi, rašiau jums apie “Bourjois” maskuoklį “Radiance Reveal”. Aš kadaise pasakojau, kad nelabai mėgstu tokias priemones. Sakykit ką norit, gal nuotraukose tai atrodo gerai, bet realybėje užspalvinta dėmė ar spuogas yra užspalvinta dėmė ar spuogas. Vistiek matosi. Tačiau, kartais žiūriu aš tas savo fotografijas ir galvoju, kad gal visai neblogai būtų, jei paakiai atrodytų šviesesni. Taip ir atsirado maskuoklis mano namuose.

Parduotuvėje patraukė akį daili matinė pakuotė. Spalva – 01, Ivory. Nei aprašymo, nei sudėties nebuvo. Tad štai kaip priemonę pristato “Douglas”:

Spindesio suteikianti priemonė maskuojanti nuovargio požymius Visų tipų odai. Mskuoja: tamsias dėmes, tamsius paakius, nuovargio požymius.
Skaistina: patamsėjusias odos vietas.
Lygina, putlina: sudėtyje yra hialurono rūgšties.
Drėkina 24 val. su arktiniu vandeniu.

Sudėties teko paieškoti ilgiau, bet štai ji:

AQUA (WATER), ISOPROPYL MYRISTATE, DIMETHICONE, ISOHEXADECANE, PPG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, PHENOXYETHANOL, HYDROGENATED LECITHIN, MEGNESIUM SULFATE, PARFUM (FRAGRANCE , MENTHYL LACTATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYALURONIC ACID, CITRIC ACID, SIDIUM CITRATE, GERANIOL, LINALOOL, BHT, TOCOPHEROL, [+/- (MAY CONTAIN): MICA CI 77007 (ULTRAMARINES),CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES).] 15BMT001-1A

Na, atsižvelgiant į tai, kad čia dekorartyvinės paskirties priemonė, tai sudėtis nėra labai bloga, bet pvz., fenoksietanolis gana aukštai, jo daugiau nei haliurono rūgšties. Antrasis ingredientas nors ir saugus, bet gali dirginti odą.

Konsistencija puiki – dengiasi maloniai, tikrai maskuoja, yra šviesus. Tačiau priemonė linkusi subėgti į raukšleles net užfiksavus biria pudra. Tačiau ne tai blogiausia. Blogiausia yra nemalonus jausmas. Atrodo, kad paakiai super sausi, sudirgę, norisi pasikasyti. Na tikrai nesmagu. Nuvalius produktą, vakare vistiek išlieka nemalonus sausumo jausmas.

Tai vat, nelemta būt gražiai. Pinigai į balą, net nežinau kur tą maskuoklį sunaudot.

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite visose parduotuvėse, kur prekiaujama “Bourjois”, pvz., “Droge”, “Douglas”, “Kosmadoje”. Kaina – 10.99 EUR. Dairykitės akcijų.

čiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours