Kuo ilgiau gyvenu, tuo labiau suprantu, kad pati svarbiausia laimės taisyklė yra nesilyginti. Žiū, gali sau neturėti draugų ar antros pusės ir laimingai gyventi, bet tik pagalvoji, ką turi kiti ir kažkaip tavo laimė subyra. Tas pats apie figūrą, plaukų ilgį, darbą, pinigus, batus, šunis, keliones ir ką tik begalite sugalvoti. Žinoma, sako, kad konkurencija skatina tobulėjimą, bet man regis geriausia tada konkuruoti su savimi iš vakar dienos. Siekti daugiau, daryti geriau, mylėti karščiau. Su kitais ne varžytis, o mokytis iš geriausių. Filosofiškai aš čia? Gal, bet buvau save pagavusi kažkokioje savigraužoje dėl dalykų, kurių man kaip ir net nereikia :). Ir šios įžangos niekaip negaliu susieti su produktu, apie kurį rašysiu, tiesiog mintys išsiliejo laisvai :). Na, dar galima paminėti banalią tiesą, kad kai imi prastai jaustis, reikia pasislėpti už gražaus lūpdažio :), pvz., “Bourjois Rouge Velvet”.

Bourjois Rouge Velvet | Grožio blogas

Manau, kad “Bourjois” yra tas žodis, kurio nesu parašiusi iš pirmo karto ir niekada neišdrįsčiau viešumoje ištarti. Užsikertu nė nepradėjusi. Visgi, ši kosmetika tikrai labai populiari Lietuvoje, nors daugiausiai dėmesio susilaukia ne lūpų dažai, o kreminės pudros. Kalbant apie dažus, tai keista, kad neradau jų LT el. parduotuvėse, nors gyvai esu mačiusi pirkti.

Teigiama, kad lūpų dažai yra matinio užbaigimo, minkšti ir švelnūs, taip pat ilgalaikiai. Mano spalva maloni, neryški rožinė – “03 Hyppink Chic”.

Bourjois Rouge Velvet | Grožio blogas

Bourjois Rouge Velvet | Grožio blogas

Privalumai: lengvai, minkštai ir maloniai dengiasi. Gražiai atrodo, užbaigimas iš tiesų yra matinis, bet su juo lūpos neatrodo kaip popierinės, kažkiek gyvybės lieka :D. Nesijaučia skystiems lūpų dažams būdingo stipraus sausinimo, tačiau minimalus nekomforto jausmas yra. Graži spalva.

Bourjois Rouge Velvet | Grožio blogas

Trūkumai: Dangtelis užsifiksuoja nenormaliai stipriai. Reikia jėgos patraukti, o patraukdama stipriai aš būtinai užkabinu ir sugadinu paties lūpų dažo kraščiuką. Tada keikiuosi. Keiktis nelabai gal gerai, kaip manot?  Dar tikrai nėra ilgalaikis. Jei ant puodelių paliks tik labai nežymius antspaudus, tai su maistu tikrai dings nuo lūpų.

Visumoje man pliusai atrodo gerokai stipresni už minusus. Liuks. Kuo daugiau lūpų dažų bandau, tuo labiau suprantu, kad tokio tipo man patinka daug labiau už skystus. O kaip jums? Skysti matiniai, skysti kreminiai, įprasti, įprasti matiniai, o gal blizgiai?


Įvertinimas:

Naudinga: Lietuvoje šių lūpų mačiau “Eurovaistinės” grožio vaistinėse ir “Droge”. Be akcijos kainuoja apie 15 EUR. Internete pirkti rasite Feelunique.com (10.78 EUR) ir Asos.com (12.15 EUR).

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!