“Biovax” plaukų priežiūros priemonės su arganų, makadamijų ir kokosų aliejais: šampūnas, kondicionierius, nenuplaunamas dvifazis kondicionierius ir kaukė.

Mano įvertinimas: 5/5

Mano komentarai: Nemėgstu šio metų laiko. Ir to, kuris dabar dar tęsis ilgai ilgai. Nes fotografuoti aš galiu tik telefonu, o kada tai padaryti? Ryte nespėju, po darbų jau nebebūna šviesos. Teks gyventi taip. Kaip kažkada viena garsenybė apie telefonines nuotraukas sakė: viskas matosi, čia juk ne menas, čia informacija.

Tai va, apie Biovax perlų kaukę visai neseniai pasakojau. Tai viena geriausių mano lenkiškų lauktuvių sau. :). Na, o šį kartą pakalbėsiu apie kitą seriją. Šias priemones gavau iš parduotuvės Tiesioggraži.lt. Gavau ir daugiau įdomių dalykų, ir visi man labai patinka (būtinai papasakosiu), tad toks jausmas, kad toje parduotuvėje parenkamas tikrai nenuviliantis asortimentas. Aš neatsimenu kiek Biovax kainuoja Lenkijoje, spėju, kad turbūt pigiau nei čia, bet gi ne visi galime imti ir palėkti iki Suvalkų, o jei jau važiuoji specialiai, tai turbūt įvertinus kuro sąnaudas vistiek tas ant to… Plepė pasidariau, ne?

Kaip matote, bendras serijos įvertinimas yra 3 iš 3. Ne visos priemonės patiko vienodai, tačiau nė vienai nerašyčiau mažiau 8 dešimtbalėje sistemoje, todėl kitaip įvertinti negalėjau. Aišku, pakomentuosiu visus gaminius atskirai.

Beje, vis dar nesu tikra ar labai jau svarbu naudoti priemones kartu, tai yra iš vienos serijos. Bandžiau kartu, bandžiau su kitais produktais, pvz., šampūną vieną, kondicionierių visai kitokį – mano plaukai nuo to neliūdėjo.

Pradėsiu nuo kaukės.

Aprašymas:

Sudėtis:

Matome, kad nors priemonė kryptingai pozicionuojama, kaip “čiupk čiupk, griebk mane, aš sveikas daiktas, nėra manyje nei parabenų, nei SLS, nei aliejaus iš naftos!”, visgi neišvengta kenksmingų ingridientų. Pvz., galimai toksiško konservanto phenoxyethanol (tiesa, jo būna net sertifikuotose ekologiškose priemonėse). Methylchloroisothiazolinone taipogi yra nedraugiškas konservantas. Tačiau kaukės sudėtyje naudingieji aliejai taip pat yra ne paskutinėje vietoje.

Netikėtai mane nustebino viduje rastas eliksyro mėginukas (yra pirkti ir didelė pakuotė) bei calofaninė kepurėlė.

Ši kaukė yra iš tų, kurias kuo ilgiau laikai, tuo jos geriau veikia. Aš bandžiau 20 minučių jei užsitepu šiaip ir kur kas ilgiau, jei “kaukinuosi” gulėdama vonioje. Rekomenduojama nuplauti kuo šaltesniu vandeniu. Ką galiu pasakyti? Rašau stiprų devynetą, nes mano plaukus priemonė tikrai suglotnina bei padaro švelnesniais. Skaniai kvepia. Vienintelis minusas, tai tas ilgas laikas, kurį reikia laikyti ant plaukų. Čia tik todėl, kad mūsų pasaulis labai greitas ir jau nėra laiko tiek cackintis :). Bet visumoje patiko ne mažiau nei jau minėta perlinė kaukė.

Kita priemonė yra ta, kurią naudojame pirmą – šampūnas.

Turiu pasakyti, kad ši priemonė yra visos serijos žvaigždė. Šiaip aš esu abejinga šampūnams. Ką jie? Gi išsiplovei, nuplovei ir pamiršai, nes po to tepi balzamukus, kaukytes ir kitas priemones. Tačiau plaudama šiuo produktu aš kažkaip džiūgauju. Išplauna gerai, man jis net putoja neblogai, nors buvau įspėta, kad be SLS ir SLES gi putų bus mažiau. Iš karto plaukai atrodo švelnūs, kartais net suabejoju, ar man dar iš viso balzamo norisi. Neabejotinai 10!

Kitas eilėje laukia 60 sekundžių BB kondicionierius.

Nelabai matosi aprašymas, tai daugiau ir išsamiau skaitykite čia. Šį produktą vertinčiau taip tarp 8-9. Gerai, gal net l. gerai, bet ne puikiai. Man norisi daugiau švelnumo. Vos vos apsunkina garbanas. O kadangi pas mane plaukų dabar mažai, bet jie stori stori, tai nesinori, kad tie trumpuliai styrotų, norisi minkštumo. Kita vertus, plaukai pamaitinti ir blizgantys, o pagrindinis privalumas yra tos 60 sekundžių. Tiek ryte tikrai galiu palaukti!

Galiausiai liko dvifazis nenuskalaujamas kondicionierius.

Ši priemonė patiko mažiausiai. Ne tai, kad ją vertinčiau blogai, vistiek rašau 8 ir naudoju labai dažnai, bet iki 10 trūksta pažadų tesėjimo. Žvilgantys ir lygus plaukai netampa. Jie tampa lengviau formuojami, šiek tiek minkštesni ir ne tokie pasipūtę (negaliu pakęsti sausų plaukų purumo!). Na, suprantate, labai nebloga silikoninė priemonė. Nepamirškime, kad ilgainiui tokios alina plaukus, tačiau kosmetinis efektas tikrai geras, o tikėkime, kad aliejai sudėtyje taip pat veikia draugiškai.

Aš šią priemonę naudoju tiek ant šlapių plaukų, tiek ant sausų, kai dienos bėgyje noriu suvaldyti pasipūtimą ir priversti sruogas lįsti už ausies.

Taigi, priemones vertinu teigiamai. Gal kiek ir erzina tai, kad iš pirmo žvilgsnio jos atrodo tokios nekaltos, ant pakuočių daug “be”: be parabenų, be mineralinių aliejų, be… Bet su kenksmingais konservatais. Būkime biedni, bet teisingi. Visgi man tikrai patiko. Jaučiu silpnybę lenkiškai, rusiškai, ukrainietiškai ir kitų aplinkinių šalių kosmetikai.

Dabar labai norėčiau išbandyti mėlyną liniją, su šilku bei keratinu.

O jūs papasakokite ar jaučiate skirtumą kai naudojate vienos serijos produktus nuo tų atveju, kai priemonės skirtingos?

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).