Apžvalga: "Biovax" plaukų kaukė "LUXURIOUS DIAMOND"

Estimated read time 2 min read

Sakoma, kad kvapai primena tam tikrus išgyventus įvykius bei emocijas, pvz., keliones, pirmą pasimatymą, vestuves. Sutinku. Tačiau ne tik kvapai, bet ir kai kurie, iš pirmo žvilgsnio visai nereikšmingi, daiktai. Pvz., “Biovax” vardas man asocijuojasi su kelionėmis, kurios neretai vyksta kertant Lenkiją. Grįždama aš mėgstu sustoti prie kokio prekybos centro ir nusipirkti šiek tiek įdomesnės, bet nebrangios kosmetikos. Ir žinau, kad “Biovax” visada papuls į pirkinių krepšį. Pastarąją plaukų kaukę taip pat parsivežiau iš tos kelionės, kuomet vykome į Zakopanę.

“Biovax” plaukų kaukė “LUXURIOUS DIAMOND” pristatoma taip:

Kaukėje esantys mineralai ir deimantų dalelės suteikia plaukams stiprumo ir žvilgesio. 

Sveika ir naudinga Jūsų plaukams:

  •  stiprinami ir regeneruojami pažeisti plaukai;
  •  plaukai įgauna drėgmės ir energijos;
  •  subtilus plaukų švytėjimas;
  •  tinka visų tipų plaukams;
  •  be parabenų,  SLS, SLES, mineralinių aliejų, propilenglikolio. Nebandyta su gyvūnais.

 Aktyviosios sudedamosios dalys:

  • deimantų pudra – tai vos įžiūrimos vertingiausio pasaulyje brangakmenio dulkelės. Jos suteikia plaukams nuostabų, švytintį žvilgesį ir stiprumą, sklindantį iš šio nesunaikinamo kiečiausio brangakmenio vidaus;
  • mineralai ir mikroelementai – svarbiausių elementų, reikalingų gražiai ir sveikai plaukų būklei, junginys. Jis būtinas, kad plaukai tinkamai augtų. Mineralai ne tik maitina ir stiprina plaukus, suteikdami jiems stiprumo ir žvilgesio, bet ir naudingai veikia galvos odą – padeda jai išlaikyti reikiamą drėgmės lygį.

Sudėtis:

Akį rėžia piktieji konservantai :/.

Kiek esu bandžiusi “Biovax” produktų, tiek visi patiko. O bandžiau visą seriją su argano aliejumi, taip pat kaukę “Pearl”. Štai atėjo laikas ir deimantinei.

Indelis paprastas, nedidukas, vos 125ml. Kaukė gana tiršta, išskirtinė jos savybė yra žėrėjimas.

Mano plaukams priemonė įtiko. Šie jautėsi drėkinami, išdžiuvę būdavo glotnesni. Blizgučiai, kažkokio ypatingo rezultato nesuteikia, o juk ir yra nuplaunami. Kvapas labiau būdingas kvepalams, nei plaukų priežiūrios priemonėms.

Na iš tiesų, tai tikrai konkurencinga ir dėmesio verta kaukė, jei važiuosite per Lenkiją, tai būtinai atkreipkit dėmesį į šio gamintojo produktus, nes ten jie, žinoma, gerokai pigiau. Už kaukę regis mokėjau 8 zlotus (buvo akcija).

Įvertinimas:

Naudinga: Lietuvoje kaukę įsigyti galite Eurovaistine.lt. Kaina – 6.69 EUR.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours