Apžvalga: "Biovax" kaukė visų tipų plaukams "Luxurious PEARL"

Estimated read time 2 min read

“Biovax” kaukė visų tipų plaukams “Luxurious PEARL”

Mano įvertinimas: 4.5/5

Mano komentarai: Jau ne pirmą kartą pasidžiaugsiu tuo, kad rašau apie mažai žinomą gaminį. Sakysite, kad kuo gi čia džiaugtis? Nagi man pačiai labai įdomu skaityti apie dar nematytus produktus, o ne mėnesių mėnesius, n-tąjį kartą apie tą patį tik kitos spalvos nagų laką, nes ak, gamintojai išleido naują rudą spalvą, kuri truputį rudesnė nei senoji! Akių pavartymą baigiu, komentuoti kaukę pradedu!

“Biovax” produktų lentyną aš aptikau Lenkijos Rossman parduotuvėje. Gaminių buvo tikrai daug. Deja, visi aprašymai tik lenkiški, todėl rinkausi vadovaudamasi nuojauta.

Džiugu, kad “Biovax” jau yra ir Lietuvoje, elektroninėje parduotuvėje Tiesioggrazi.lt. Todėl pagaliau aš galiu tiksliai sužinoti ką nusipirkau! Tai yra lietuviškai paskaityti aprašymą, o jis skamba taip:

Biovax® Pearl – tai puikus jūrų gėrybių – brangių perlų ir grynojo jūrinio kolageno – kompleksas.
Poveikis plaukams:
atnaujinamasis ir intensyvus atkuriamasis;
plaukai išsilyginę ir švelnūs it aksomas;
prabangus perlų spindesys.
Detaliau skaitykite čia.

Ši kaukė iš karto pribloškia savo kvapu. Nuostabu. Dvelkia prabangiais kvepalais. Aišku, iš kitos pusės, kaukė prifarširuota parfumo nėra labai gerai, nes kvepalai sudėtyje tik ir kvepia, bet daugiau nieko gero nedaro. Visgi, paperka. Norisi pauostyti dar.

Pagrindinis minusas yra tas, kad kaukę reikia ilgai laikyti ant plaukų. 15min ar ilgiau. Gerai, jei guliu vonioje, tai visai nesunku palepinti plaukus, tačiau kitu atveju man nėra paprasta išlaukti tas minutes. Bet ir vėl – verta. Nes plaukai tikrai tampa švelnesni bei lygesni. Aprašymas sako, kad skirta visų tipų plaukams, bet suabejočiau ar kauke džiaugtųsi riebių garbanų savininkės. Kita vertus, pabandykit, bent jau aromaterapija praskaidrins nuotaiką.

Kas naujo jūsų kaukių lentynose? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

+ There are no comments

Add yours