Apžvalga: “Bio2You” spindesio suteikiantis aliejus plaukams

Estimated read time 3 min read

Jau ką mėgstu, tai aliejus. Kūnui ir plaukams. Šiems ypač. Ir visokius: natūralius, mišinius, kvepiančius, su silikonais, be jų ir t.t. Tad tikrai mano vonioje yra atidarytas ne vienas produktas, renkuosi pagal nuotaiką ir poreikį ar naudojimo būdą. Kas nakčiai, kas rytui, kas kartą per savaitę :). Toje gausoje stovi ir “Bio2You” aliejus, kurį turiu senokai. Vis galvojau, ar verta rašyti, jei Lietuvoje šios kompanijos gaminių nebėra (nebent likučiai), o parsisiųsti keblu. Bet atradau, kad patys latviai (“Bio2you” yra latviški gaminiai) siunčia priemones per “Omnivą”, tad gausit jei tik panorėsit :). 

Taigi, išmėginau aliejų plaukams.

Produkto aprašyme teigiama, kad jis skirtas suteikti spindesį bei sveiką išvaizdą. Atstato, maitina, drėkina. O mane suviliojo tuo, kad rekomenduojamas naudojimo būdas yra tepti jį ant sausų plaukų ir formuoti kaip įprasta. 

Sudėtis: Octyldodocanol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Rosehip) Fruit Oil, Tocopherol, Parfum, Hipophae rhamnoides oil (Seabuckhorn oil), Limonene, Linalool, Citral, Geraniol

Buteliukas yra plastikinis, užrašai nelabai kokybiški, nes greitai apsitrina. Turi purkštuką, bet jis ne iš tų, kur galima srovę nukreipti tiesiai į plaukus, nes ją purškia koncentruotai. Tad geriausiai pasipurkšti į delną ir tada tepti plaukus. 

Aš tepu galus, o po to jau kai delnuose beveik nieko nebelieka, dar perbraukiu ir  šiaip per plaukus. Man svarbu glotninti. Aliejus nėra sausasis, bet neatrodo labai sunkus. Plaukus suriebaluoti gali, bet tik persistengus. Aš pirmais kartais, aišku, padauginau, kol atradau tinkamą kiekį. O jau tą padarius, visai patinka kaip pamaitina plaukus. Suradau net derinį, kuomet “Mano” aliejuku tepu drėgnus galus, o “Bio2you” pridedu sausiems. Tačiau nepamirškit, kad mano plaukai natūraliai niekuo netepti, atrodo kaip babytės po nevykusio cheminio, tik aš cheminio niekada nedariau, o dažau tik šaknis ir tai tamsiai. 😀

Tepu aš kartais ir prieš plovimą, nes tiesiog mėgstu aliejus :).

Kas man nepatinka, tai kvapas. Jis toks specifinis natūralių aliejų. Bet matau įdėta parfumo. Jei jau įdėta, tai, prašyčiau, maloniai kvepiančio. Deja.

Antrą kartą nepirkčiau, bet vertinu gan teigiamai.


Naudinga: įsigyti galite www.bio2you.lv/en. 100ml kainuoja 10.40 EUR. Siuntimas per “Omniva” paštomatus – 5 EUR, užsakymams virš 30 EUR nemokamas. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours