“Bielita” prabangus atstatomasis plaukų struktūros kompleksas “Royal Care 40+”

Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: visai nejuokinga yra rašyti įrašą antrą kartą, mat sistema sukvailiojo ir spaudžiant “skelbti” užsimanė, kad iš naujo prisijungčiau. Aišku, kad dingo tekstas. Cha! Teks parašyti dar geresnį!

Taigi, matote, koks ilgas pavadinimas? Prabanga gi! Šiaip jau priemonė kainuoja apie 6 eurus, o pakuotė su aukseliais, kas nekelia asociacijų su prabanga. Gi kaip tik su piguva, turgumu ir stoties rajono rusaičių stiliumi.

Visgi aš nebūčiau aš, jei nesusigundyčiau išleisti pinigus plaukų priemonėms. Vat…

Dėžutėje radau dvi tūbeles: kremą-kaukę ir serumą.

Serumo sudėtis:

Kaukės sudėtis:

Mineraliniai aliejai, silikonai, kvepalai, parabenai, sintetinis bičių vaškas (wtf?) ir daug kitų nelabai jau smagių komponentų. Bet ką jau čia, skaitom ką gero darys šitas daiktas:

Tūbelių turinį reikia sumaišyti. Pirmą kartą sažiningai tą dariau indelyje, bet esu didelė tinginė, tai dabar išspaudžiu į vieną delną vieno, į kitą kito ir sumaišau.

Ir ką? Nereikia sekti pasakų apie ypatingą plaukų atstatymą, žvilgesį ir pan. Tai tėra neblogas plaukų balzamas šiek tiek paglotnintis plaukus.

Ar bandėt? Visada laukiu jūsų nuomonių čia, ar Facebooke.