Laba! Pakalbam apie kelis dalykus? Vakar FB gavau įdomų komentarą ir gal galėčiau nekreipti dėmesio, bet pati žinau, kad kas liečia Veni Vidi man yra svarbu. Komentare skaitytoja rašė, kad aš rašau apie produktus kiekvieną dieną, kas kelia įtarimų, jog jų neišbandau ir įrašai yra užsakyti. Apie tuos išbandyta/neišbandyta, aš jau kalbėjau ne kartą. Taip, rašau kiekvieną dieną, bet tarp vienodos paskirties produktų yra nemažas laiko tarpas. Išimtys taikomos dekoratyvinei kosmetikai, kaukėms ir šiaip momentinio poveikio produktams.

Kas liečia kitą dalį, tai visada su jumis esu atvira. Todėl neslėpsiu, kad aš mielai parengčiau užsakytus reklaminius įrašus, tačiau tokius pažymėčiau kaip reklamą jau pavadinime ir patys nuspręstumėte ar verta atsidaryti, taip pat įsivaizduoju, kad jie galėtų būti labiau pristatomojo pobūdžio, o ne įprastos mano apžvalgos tipo. Tačiau šiuo metu visi mano įrašai bloge nėra suderinti, cenzūruoti ar pan. Ir aš stengiuosi pavyzdį imti iš pačių geriausių. Pvz., milijonus sekėjų turinti youtube žvaigždė Tati visada pamini, kad jos filmukas yra “not sponsored”, nepaisant to, kad kalba apie PR kompanijų atsiųstas priemones. Nes nesumokėta, nėra naudos nuorodų (affiliate). Dar šioje vietoje, gal kažkas ir įsižeis, bet Lietuva yra didelis kaimas tam tikrose srityse. Rimtai kažkas galvoja, kad šampūnas ar lūpdažis yra užmokestis, dėl kurio parduodi savo nuomonę? Gal studentėms, bet jūs atėjot į suaugusio žmogaus blogą. Ir aš mielai išmėginu tai, ką gaunu. Jei turiu galimybę rinktis, tai imu priemones, kurias ir šiaip jau pirkčiau, o juk š. į krepšelį nedėčiau, sutinkat? Esu dėkinga už galimybę pačiupinėti naujoves. Kodėl neturėčiau būti? Tačiau nuo to, kad jos dovanotos, nepasidaro geresnės, kaip ir blogesnės, o bloge dalinuosi sava patirtimi ir jei jūs ja netikite, tai bent turite progą užduoti klausimą apie priemonę gyvam žmogui ar tiesiog paskaityti mano asmeniškumais atskiestus tekstus :). Tačiau ši ilga įžanga yra su vienu klausimu. Gal iš tiesų man nereiktų rašyti kiekvieną dieną? Ką manot? Antradieniais ir ketvirtadieniais po geriausio produkto apžvalgą (sumažės aptartų vidutinybių), kartą per mėnesį knygos, pabaigti produktai ir niekam neklius tai, kad apie kosmetiką rašau kas dieną. Pasisakykit, jei apskritai čia užsukat :). 

Na, o dienos įrašą tęsiu su baltarusišku produktu. Iš tiesų, jau kurį laiką, dairiausi purškiamo silikoninio aliejaus plaukams, kurio pagrinde nebūtų alkoholio. Pasirodo, net tarp profesionalių produktų tokių reta, tad nugriebiau pamėginti šį tą pigesnio – “Bielita” laminuojantį purškalą

Aprašymas: 

Purškalas intensyviai maitina ir drėkina plaukus, apsaugo nuo galiukų šakojimosi, apsaugo nuo karščio/šalčio džiovinant ir tiesinant.

Dėmesio, saugo nuo chloro maudantis baseine!

Lengva purškiklio formulė praturtinta makadamijos ir argano aliejais. 

Kontroliuoja nepageidaujamą plaukų PŪTIMĄSI, šiaušimąsi, suteikia jiems ilgalaikį glotnumą, lygumą ir blizgesį.

Sudėtis: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Macadamia Integrifolia (Macadamia) Seed Oil, Isopropyl Myristate, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Tocopheryl Acetate, BHT, Bis-cetearyl Amodimethicone, Hexamethyldisiloxane, Parfum (Fragrance), Cyclopentasiloxane, Cyclotetrasiloxane, Dimethiconol, Argania Spinosa Kernel Oil, Olus (Vegetable) Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene

Nelabai man tie visi slaviški užrašai ir buteliukai patrauklūs, bet kažkaip akį patraukė tekste pasislėpęs “smooth and sleek”, taip va ir atsidūrė mano rankose. 

Purškalo kvapas saldokas, nieko įmantraus, jaučiasi, kad tai pigesnė priemonė. Dulksna be priekaištų: purkštukas ją skleidžia plačiai, nesispjaudo. 

Na ir rezultatas man gana priimtinas. Aš dabar esu gerokai pašviesinusi plaukų galus, tad jie dar labiau nei įprastai pučiasi ir visai neturi žvilgesio. Šia priemone negausiai purkšteliu sausus galus ir jie iš karto įgauna sveiko blizgumo. 

Na, o kai naudoju ant drėgnų plaukų, tai jie išdžiūna slidesni ir lengviau tramdomi. Šiaip jau visai patiko, atitiko lūkestį, turiu omenyje, kad jis daro viską, ko aš tikėjausi iš tokios sudėties, tik tiek, kad nepatrauklios man tokios kompanijos, kaip “Bielita” ir kt. Regis ir priemonė patinka, ir viskas gerai, bet nėra džiugesio naudojant. Psichologinis barjeras kažkoks. Visgi neatmetu galimybės pamėginti ir kitus linijos produktus. 


Naudinga: Įsigyti galite “Martina” parduotuvėse. Kaina – apie 4 EUR už 100ml. Taip pat radau lietuvišką el. parduotuvę, kurioje galima apžiūrėti ne tokį ir menką “Bielita” asortimentą – www.belitakosmetika.lt

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.