“Bielenda” koreguojanti naktinė veido kaukė

Mano įvertinimas: 4.5/5

Mano komentarai: Šiandien aš noriu papasakoti apie tikrai negirdėtą, bent jau man, produktą, kurį parsivežiau iš Lenkijos. Tai “Bielenda” naktinė veido kaukė. “Dirba kol tu miegi” – sako užrašas ant pakuotės. Dar užrašai skelbia, kad ši priemonė skirta netobulai odai ir ruošiasi ją sutvarkyti bei atjauninti.

Štai pilnas angliškas aprašymas:

Pasakiški pažadai. Tiems kas nesupranta tai trumpai: turit riebią odą, kamuoja aknė, išsiplėtusios poros, tai štai kaukė prisotinta visokių profesionalių ingridientų naktį veiks veiks ir viską tvarkys, oda taps skaisti, matinė, tos piktosios poros mažiau matysis ir viskas bus labai gerai. Šaunu. Šį produktą reikia tepti ant nuvalyto veido vakare. O jei oda labai jautri ir pažeista tai naudoti tik kartą per savaitę.

Iš ko gi padaryta ši kaukė?

Vanduo, Laktobiono rūgštis, kuri reguliuoja ph ir yra antioksidantas, kita rūgtis pasižyminti antibakterinėmis savybėmis, vitaminas B3, kuris skaistina odą ir ją lygina, drėkiklis keletas nepiktybinių sudedamųjų dalių, pvz emulsiklis ir keletas blogiukų: konservantai, kvepalai. Galima pasidžiaugti, kad visos naudingos dalys yra sąrašo pradžioje, tai reiškia, kad jų kaukėje daugiausiai.

Na ir ką galiu pasakyti išbandžiusi produktą? Jo konsistensija gelinė, ant veido lengva paskirstyti, nedaug reikia, greitai susigeria, turi lengvą gaivų kvapą. Truputį tempia odą, bet nelabai smarkiai. Gal todėl, kad turi stangrinančių savybių ir bando išlyginti raukšles? Cha! Po kelionės aš kaukę tepiausi kiekvieną vakarą ir man tikrai sumažėjo spuogelių, o poros atrodydavo vos mažesnės. Tačiau kaukė turi ir minusą – sausina odą. Lyg ir nieko nuostabaus, iš viso aprašymo to ir reikia tikėtis, nes ji nėra skirta sausaodėms. Dabar užsitepu porą kartų per savaitę, dažniausiai tais pačiais vakarais kai darausi šveitimus ir pylingus. Tikiu, kad tada ji veikia geriausiai.

Tokio produkto, tai yra naktinės kaukės, kuris visai neprimena kaukės aš dar nesu naudojusi. Labiau būčiau linkusi jį vadinti serumu ar naktiniu kremu. Rekomenduoju riebios odos iškankintoms merginoms priemonę išmėginti. O pats gamintojas mane sudomino, pasižvalgiau svetainėje, daug gaminių norėčiau išmėginti.  Gerai tiems lenkams 🙂

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).