Apžvalga: "Bellapierre" makiažo bazė su mineraliniais pigmentais

Estimated read time 3 min read

Kartais aš jaučiuosi visiška šopaholikė, nes nusiperku daikčiukų, o po to mąstau kam gi man jų reikėjo. Šią makiažo bazę įsimečiau į krepšelį nes aprašymas skambėjo įdomiai, trūko dar ko nors iki nemokamo siuntimo, buvo nuolaidų. Tikra bandymų ir noro atrasti vergė, ne kitaip.

Štai tas mane suviliojęs aprašymas: Bellapierre Makeup Base makiažo bazė tai – puiki priemonė, padėsianti jums užmaskuoti sunkiai paslėpiamas veido vietas bei suteiks vandeniui atsparų pagrindą mineraliniams pigmentams. Bellapierre Makeup Base makiažo bazė tarnauja ir kaip šešėlių pagrindas. Ypač puikiai tinkamas su Bellapierre mineraliniais pigmentais, jei norite paversti juos matiniais šešėliais. Taip pat priemonė padeda šešėliams ilgiau išlikti, užtvirtina juos.

NaudojimasPerlo dydžio Bellapierre Makeup Base makiažo bazės žirniuką tolygiai paskirstykite ant sudrėkintos veido odos prieš dengiant pudrą arba akies vokus prieš tepant šešėliais.

Produkto konsistencija labai kieta, vaškinė ir tai man nelabai patiko nes sunku jo paimti.

Vokus patepti nėra problemų, tačiau veidą padengti sunku, nes net sušilusi nuo pirštų bazė labai sunkiai sklaidosi. Ir nieko keisto, nes sudėtyje iš tiesų yra nemažai vaškų, tame tarpe ir bičių, kuris gi labai kietas. Taip pat jausmas ant veido lieka toks sunkokas.

Paburbėsiu, kad elektroninėse parduotuvėse labai trūksta informacijos apie produktų sudėtį. Įsivaizduoju kiek daug darbo kainuoja jas suvesti, tačiau kiek daug laiko susitaupo klientui, kuris turi gūglinti kažkur kitur ir ne visada randa.

Atradusi, kad nors sudėtis ir labai gera bei saugi, visgi turi ingridientų kemšančių poras, aš ir nebebandau šios bazės naudoti veidui. Vistiek kaip minėjau sklaidosi sunkokai. Paverčiau produktą vien tik akių makiažo pagrindu, o kartais lengvai pamaskuoju kokią dėmelę.

Jo spalva šilta.

Vokus padengti nėra sunku, nedaug tos priemonės tereikia. Ji sustiprina šešėlių spalvą ir tikrai pagerina šių patvarumą. Makiažo bazė gal ir ne visai atitiko pirminius mano lūkesčius, bet yra naudojama kas dieną.

Savaitgalio kelionės metu aš ją visgi pasiėmiau būtent kaip makiažo bazę, nes produktas turi maskavimo savybių, o pudra (mineralinė) ant veido taip pat laikosi ilgiau iki kol pradeda blizgėti. Aktyvaus savaitgalio metu man tai buvo labai aktualu. Nenorėjau, kad viskas nuplauktų su prakaitu.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Pirkau Topbeauty.lt. 5 gramų kaina yra 12.90 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

+ There are no comments

Add yours