Žinote ką aš jums pasakysiu? Rasti gerą pudrą yra žiauriai sunku. Nesvarbu ar tai kreminė, ar kompaktinė priemonė. Vienos per tamsios, kitos blizga, trečios išryškina trūkumus, ketvirtos paverčia veidą kauke, o penktos leidžia pasijusti lyg pabuvojus malūne. Jei jau randi kažką tinkamo pagal poveikį, tai žiūrėk spalva bus oranžinė. Pažįstami vargai? Aš dar kai ką pasakysiu. Pasakysiu, kad žiauriai pikta pasidaro kai randi tikrai gražiai atrodantį ir regis tinkantį produktą, bet panaudojus kurį laiką paaiškėja, kad šis kemša poras. Taip nutiko su “Bell” kompaktine pudra.

Šviesi spalva ir gana kokybiška, storo plastiko pakuotė ilgai netruko kol mane suviliojo.

Tiesa, nors visa “Bell Allergenic” linija atrodo gražiai ir sveikai, bet sudėtis, bent jau šios pudros, tai tikrai nespindi.

Laba diena, parabenai! Na ir visi kiti. Nieko nuostabaus, kad kemša poras, nes sąrašo priekyje rikiuojasi tai darantys produktai.

Šiaip ši pudra labai smagi. Minkštutėlė lyg būtų kreminė. Kabinasi lengvai. Šviesi. Ant rankos užtepiau riebų sluoksnį, kad galėčiau šiek tiek parodyti konsistenciją:

Tačiau šepetėliu išsiskaido labai lengvai. Labai. Praktiškai nesimato net žymės, kad čia buvo toks sluoksnis užteptas. Tik spalva lygesnė, o ranka švelnesnė.

Įkeliu ir savo nuotrauką. Joje aš veidą padengusi tik šia pudra. Matote, kad trūkumų nemaskuoja, visos dėmelės lieka, tačiau kas nuostabiausia, visiškai nuima blizgesį (priminsiu, kad mano oda riebi).

Kartu su kremine pudra šis produktas buvo puikus duetas, bet kaip jau minėjau, labai jau man kemša poras. Tad paliksiu tik svarbesnėms progoms, o kas dienai ir toliau ieškosiu paprastos, bet tobulos pudros.

Mano įvertinimas: 3,5/5

Naudinga: Priemonę įsigyti Martina parduotuvėse. Kaina apie 6 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).