Penktadienis! Šį kartą jis atėjo greitai. Vis labiau galvoju apie Kalėdas. Suprantu, kad liko vos kelios savaitės užbaigti Advento kalendoriui. Taip pat, aš mėgstu pasilikti porą ramių savaičių prieš Kalėdas. Todėl visas idėjas įgyvendinti, dovanėles nupirkti ir apgalvoti pakavimo strategijas reikia jau dabar.

Šiandien noriu atkreipti Kalėdų Senelių dėmesį, nes daikčiukas, apie kurį kalbėsiu, yra tarsi sukurtas dovanai. Man regis daugelis riebią odą turinčių merginų juo apsidžiaugtų, bet reta kuri lengvai atvertų piniginę, tai tiesiog ne pirmo būtinumo priemonė. Šneku apie “BeautyBlender” produktą “Blotterazzi”.

Tai plastikinis kaušinio formos dėkliukas su veidrodėliu ir pora plokščių kempinėlių. Taip pat pridėtas ir valiklio mėginukas.

Kam skirtas produktas:

Beautyblender® Blotterazzi odos blizgėjimą mažinančios kempinėlės sumažina riebios odos švytėjimą, ji tampa matinė. Šios nepakeičiamos kempinėlės yra daugkartinės, jas galima plauti. Specialios formos dėka, Jūs lengvai prieisite sunkiau pasiekiamas veido vietas. Visad atrodykite nepriekaištingai su šiomis Beautyblender® Blotterazzi kempinėlėmis.

Beautyblender® Blotterazzi pakuotė yra su veidrodėliu, todėl visad galite ją turėti su savimi. Pakuotėje – 2 kempinėlės.

Naudojimas. Švelniai pridėkite Beautyblender® Blotterazzi odos blizgėjimą mažinančią kempinėlę prie blizgios, riebios veido odos vietos.

Ko gero kiekviena riebiaodė žino riebalus sugerenčius popierinius lapelius. Daug kompanijų tokius parduoda. Tai vat čia yra daugkartinė alternatyva.

Priemonė nei didelė, nei maža, į delną telpa. Taip pat į kišenę ar kosmetinę.

Kitoje pusėje yra skylutės, matyt skirtos tam, kad kempinėlės nedustų-nešustų-vėdintųsi.

Atsidaro lengvai ir viduje randame veidrodėlį bei dvi plonas kempinėles.

Na ir kai viską parodžiau, tai tiesiog mergaitiškai paplepėkime. Šį produktą aš gavau bandymams. Turėčiau ištyrinėti ir jums papasakoti. Tą ir darau. Jei atvirai, tai aš nebūčiau tokios priemonės pirkusi, mieliau įsigyčiau pagrindinį gamintojo produktą – makiažo kempinėlę, Brangu, bet žinočiau, kad ja sukursiu gražų makiažą. Tuo tarpu “Blotterazzi” kainuoja tiek pat, o panaudojimo sritis labai menka – tik matizuoti veidą dienos bėgyje.

Aš truputį skeptiškai žiūriu, kai kompanijos nori pasipinigauti vien dėl to, kad gali tą daryti savo garsaus vardo dėka. Lygiai tą patį draugėms sakiau, kai pamačiau, kad “BeautyBlender” pardavinėja kažkokį plastiko gabaliuką, kuris turėtų palengvinti akių pravedimo brėžimą. Gražus? Taip? Reikalingas? Hm…

Visgi daiktas jau mano rankose, tad kodėl jo neišbandžius? Na ir ką? Veikia! Kai vakarop mano veidelis ima blizgėti lyg būčiau įkritusi į keptuvę, aš imu kempinėlę, lengvai priglaudžiu prie veido. Jokių trynimų, sukamųjų judesių ar net tapšnojimų. Nenoriu veido nuvalyti, noriu tik nusausinti. Ir tai pavyksta.

Išplauti problemų nekyla, juk tai tik veido riebalai, o ne kokia vandeniui atspari sunki pudra. Vos vos plaunasi rožiniai dažai.

Galutinės išvados yra tokios: jei šio daikto labai norite, ketinate įsigyti, bet bijote išleisti 20 EUR, nes abejojate veiksmingumu, aš galiu patikinti, kad kempinės veikia neblogiau nei tradiciniai tam skirti popieriukai. Pirkit, nebijokit! Drąsiai dovanokit draugei, nes čia toks fancy daikčiukas. Tačiau ar būtina jį turėti kiekvienai merginai? Nemanau. “BeautyBlender” savo asortimente tikrai turi pravartesnių produktų. Prie pliusų dar norėčiau įtraukti daukartinumą. Manau, kad tai yra gana ekologiškas sprendimas. Apgalvota tai, kad kempiniukės reikės skalbti, tad įdėtos dvi. Prie minusų gi privalau paminėti paprasčiausią tinginystę. Nes teks nepamiršti savo rožines gražuoles išsiskalbti.

Įvertinimas:

Naudinga: “Blotterazzi” įsigyti galite Dijora.lt. Kaina – 19.90 EUR.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.