Mano galvoje minčių kratinys. Ir pirštai nori išspausdinti jas visas bei pakalbėti apie baimes ir nesaugumo jausmą gyvenime. Apie trapią laimę bei nepasitikėjimą. Arba paburnoti ant kurjerių. Teorijoje atrodo, kad tai pati patogiausia pristatymo rūšis, o praktikoje, net į parduotuvę negali nueiti, nes jie atvažiuoja ir skambina, kai jau būna prie durų, o kada atvažiuos gi nežinai. Dar apie tai, kiek visko noriu padaryti, bet kartais pritrūksta vidinės energijos. Įrašas išeitų oi koks ilgas, tad viską praleisiu ir papasakosiu apie įdomų galvos šveitiklį. 

Ar iš viso reikia šveisti galvą, ar čia kažkoks naujas išmįslas? Šiaip jau, jei gerai ją išsiplaunate, tai nėra būtina. O ar gerai? Labai daug žmonių skubėdami tikrai tą daro atsainiai. Pvz., ar žinote, kad reikia labai labai gerai sušlapinti galvą ir odą? Neužtenka atsistoti po dušu ir truputį pasidrėkinti. Mano plaukai tankūs ir kol vanduo patenka iki odos, dar reikia pasistengti, o jau tik tada imti šampūną. Taigi, taip daugelis plauna tik labai paviršutiniškai ir net jei nenaudoja silikoninių, kauptis linkusių produktų, įvairios priemonės bei dulkės gali užsilikti, užkimšti poras, apvelti plaukus prie šaknų, kuomet jiems tampa sunku augti. Tad kartais reikia gerai valančio šampūno, ar pvz., šveitiklio. Aš tokius naudoju labai retai, tik iš smalsumo. Būtent jo genama įsigijau ir smagiai atrodantį, mažutį “Mintallica” kibiriuką.

Aprašymas

Natūralios mažosios bambukų ir migdolų pudros dalelės atsargiai valo odą, palaiko galvos odos švarumą ir balansą. Anglis nuvalo nešvarumus ir šukavimo priemonių likučius. Antiseptinis eukaliptų aliejus gydo ir drėkina odą. Mentolis vėsina ir ramina niežėjimą, gerina kraujotaką.

Sudrėkinkite plaukus, nedideliu šveitiklio kiekiu masažuokite galvos odą, nuo ausies iki ausies. Nuplaukite šveitiklį vandeniu ir ištrinkite plaukus įprastu šampūnu.

Sudėtis: Aqua, Glycerin, Xanthan Gum, Sodium Coco-Sulfate, Bamboo (Bambusa Arundinacea) Stem Powder, Maris Sal, Prunus Amygdalus Dulcis (Almond) Shell Powder, Activated Charcoal (Carbon), Cocamidopropyl Betaine, Menthol, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Decyl Glucoside, Dehydroacetic Acid, Betaine, Glyceryl Isostearate, Benzyl Alcohol, Peg 7 Glycerol Cocoate, Laureth-2, Polysorbate 20.

Pati šveitiklio masė yra juoda, gelinės, neskystos konsistencijos.

Grūdeliai labai smulkūs, beveik nesimato, bet jaučiasi. 

Kvapas stiprus. Manau, tai eukalipto, nors aš užuodžiu kažką panašaus į arbatmedžio aliejų bei mėtas. 

Naudoti nebuvo labai sudėtinga. Aš atskyrinėju plaukus ir tepu šiek tiek į šaknis. Panašiai, kaip jas dažydama. O tada sukišu pirštus ir gerai masažuoju galvą. Nuo mėtų vos vos vėsina, bet taip kukliai, tikrai palyginus su kai kuriomis mentolinėmis priemonėmis, vos jaučiasi. 

Taigi, šveisti gal ir nesudėtinga, bet išskalauti tas daleles buvo sunku. Du kartus plaudama šampūnu aš vis dar jaučiau jas plaukuose ir tik išskalavus kondicionierių, regis jau visos nuplaukė. 

Kadangi po šveitimo galvą plauti reikia įprastu šampūnu, tai gana sunku pasakyti, koks yra greitasis rezultatas. Bet faktas, kad jausmas tikrai gaivesnis, atrodo, kad jau tikrai padariau viską, kad galva būtų švari :). Induką sunaudosiu iki galo, o ar pirksiu kitą? Gal. Bet greičiau jau kokį kitokį, nes tiesiog esu smalsi. 


Naudinga: Įsigyti galite Eurokos.lt. 100ml kainuoja apie 3 Eur be nuolaidų. 

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.