“Banka Agafji” degutinė valanti kaukė veidui

Mano įvertinimas: 3/5

Mano komentarai: Man labai patinka valančios veido kaukės už nedidelę kainą. Dažnai jų sudėtyje dominuoja molis, todėl kartais keista, kodėl už molio mišinį, kai kurie gamintojai plešia pasakiškus pinigus. Gerai, kad būna alternatyvų, pvz., gryną molį galima nusipirkti mažiau nei už porą eurų. Puiki alternatyva brangiems produktams yra ir rusų gamintojo “Первое Решение” gaminiai.

Taigi, pakalbėsiu apie degutinę veido kaukę. Pavadinimas įdomus, dar labiau patrauklus ir aprašymas:

Banka Agafji degutinė kaukė giliai valo veido odą, atveria poras ir reguliuoja liaukų veiklą. Natūralūs komponentai ramina sudirgusią odą, suteikia sveiką išvaizdą. Sudėtyje esnatis beržų degutas, tai natūralus antiseptikas, normalizuoja odos vandens-riebalų balansą. Šalavijų ekstraktas ir Altajaus medus tonizuoja odą ir suteikia elastingumą. Rapa druska atveria poras ir valo odą. Naudojimas: tepkite kaukę ant švarios veido odos, vengiant sričių aplink akis. Po 10 min. nuplaukite vandeniu.

Sudėtis: Aqua, Dicaprylyl Ether, Butirospermum Parkii (Shea Butter), Organic Salvia Officinalis Leaf Extract, Mel, Rapa Salt, Pix Liquida Betula, Kaolin, Glyceryl Stearate, Organic Borago Officinalis Oil, Cetearyl Alcohol, Sorbitane Stearate, Sodium Cetearyl Sulfate, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Citric Acid.

Žodis “degutas” tikrai sukelia įvairių minčių. Pvz., atrodo, kad kaukė bus juoda arba smirdės kokiu žibalu. Nieko panašaus. Produktas yra rusvos spalvos:

Kvepia neįkyriai, lyg muilu, lyg šiaip kokia neidentifikuojama kosmetine priemone. Naudoju pagal instrukciją. Užtepu ant veido, palaikau 10 minučių ir nuplaunu kempinėle, o tada džiaugiuosi rezultatu. Negaliu sakyti, kad oda tampa švarutėlė, tačiau kaukė tikrai apvalo poras, veidas atrodo sveiksnis. Taip pat ji neišsausina veido, kaip gryno molio kaukės, ypač jei jas palaikai per ilgai.

Riebus pliusas ir pakuotei. 100ml kompaktiškoje tūbelėje. Taip pakuojamas būna nedidelis kiekis majonezo, ar kečiupo :D. Šiaip jau patogu, nes neužima daug vietos, galiu išspausti iki galo. Tokia pakuotė daug pranašesnė už vienkartinių kaukių, ypač tų, kurių kiekio užtenka 2-3 kartams. Prakerpu, o po to nežinau kur dėti likutį. Per savaitę jis sudžiūva.

Geras produktas už priimtiną kainą (apie 1.5 eur). Įsigyti galima Elevitoje ir Eurokos.

P.S. Diskutuokime čia arba Facebooke.