“Avon” šildomoji veido kaukė su vulkaninės kilmės uolienos mineralais ir šaltinio vandeniu

Mano įvertinimas: 2/5

Mano komentarai: Et, apatija ir liūdesys. Oras visada man daro didelę įtaką. Tad šis lietus nedžiugina. O dar susiruošiau rašyti apie produktą, kuris man nepatiko. Nemėgstu to daryti, tad ūpo visai nėra. Ir galiausiai, kai jau parašiau VISĄ įrašą, jis dingo. Nes tiesiog mano bloginimo sistema prastoka ir nedaro automatinių saugojimų, o kaip tik sumanė atsijungti ir vėl paprašyti slaptažodžio. Rašau iš naujo, tik nežinau ar gausis taip pat nuoširdžiai.

Prieš kurį laiką gavau visus “Avon Planet SPA” serijos su Islandijos mineralais produktus. Kataloge yra tas patrinamas laukelis, tad iš karto susipažinau ir su kvapais. Prabangios SPA kosmetikos, ar vyriškos produkcijos kvapas. Toks stiprus, nė kiek ne saldus. Iš karto dėmesys nukrypo į veido kaukę.

Aprašymas:

Hm, pirmiausiai mane nustebino naudojimo būdas. Minutę švelniai masažuoti ir nuplauti. Visai nekaukiška, ar ne?

Sudėtis:

Kaip gaila, kad žalingasis Phenoxyehanol’is viduryje, o vulkano uolos – gale.

Dar aprašymas iš katalogo sako: valo ir sutraukia poras, gerina odos atspalvį ir mažina raukšles.

Antras nustebinęs dalykas buvo kaukės spalva. Nežinau, gal Korėjos produkcija padarė įtaką, bet tikėjausi, kad priemonė bus juoda, ar šiaip tamsi purvo spalvos. Bet ne. Ji baltut baltutėlė.

Taigi, drėkinu veidą. Dažniausiai tai darau purkštuku. Tolygiau, mažiau varva. Tada tepu kaukę. Šyla. Neilgai, bet maloniai. Gerai, vadinasi turėtų atverti poras ir jas išvalyti. Masažuodama pastebiu, kad priemonėje yra smulkių smulkių smėlinių dalelių. Tad sakyčiau, kad čia greičiau švelnus šveitiklis, nei kaukė.

Kuo gi man neįtiko šis stebuklas? Nes negavau ko tikėjausi. Raukšlių mažinimais aš netikiu, bet porų valymas tai jau ne stebuklas, paprasčiausias molis daug geriau susitvarko su tokia užduotimi. Dar gi po viso ritualo veidas lieka riebus, tarsi silikonine plėvele dengtas. Lyg ir nieko, nereikia kremo, netraukia, bet kažkap visai nemalonu. O dar ir bėrimai atsirado. Ne, ne man ta kaukė, nors akys jau krypsta į aliejų ir procedūras su juo. Tikiuosi kitos šios linijos priemonės man patiks labiau. Na, o šis produktas gal liks rankų ar kojų lepinimui. Šiluma ir kvapas man patiko 🙂

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).