“Avon” kūno kremas su alyvuogių aliejumi iš “Planet Spa” serijos

Mano įvertinimas: 2.5/5

Mano komentarai: Šį “Avon” produktą turiu jau labai seniai, bet nebuvau dar pradėjusi naudoti. Gi pilnos lentynos buvo tuometinių BIOK naujienų. O aš nors ir smalsi, bet proto balsas neleidžia atidaryti visų priemonių vienu metu. Tad gulėjo ir laukė manęs, kol į vasaros pabaigą aš jį ir prisiminiau. O vėliau gavau kitą “Avon” kūno priežiūros priemonę, kurią smalsu išmėginti, tad intensyviai tepu šį kremą.

Kaip matote, jam skyriau 2 balus iš 3. Iš tiesų man kremas patinka ir įvertinčiau geriau, tačiau šiek tiek erzina sudėtis:

Jau antras ingridientas yra tas, kuris, nors ir laikomas saugiu, bet kemša poras bei gali suerzinti odą. Trečias ingridientas taip pat. Ir ketvirtas… Sąrašas toks ilgas, kad sunku viską ir patikrinti, bet matom ir nesaugių sudėtinių dalių, kad ir parabenai ar sausinantis alkoholio denatūratas. Vienu žodžiu, nors aš nieko blogo nepastebėjau naudodama priemone, mane truputį nervina tai, kad gamintojai neprisitaiko prie naujų vėjų ir nesistengia pagerinti savo gaminių. Brangu? Kažkodėl yra ir kelis eurus kainuojančių priemonių su gana nebloga sudėtimi.

Paburbėjau. Dabar pagirsiu. Kremas padėjo susitvarkyti su žiauriai sausomis blauzdomis ir pėdomis (na nemėgstu aš milijono priemonių atskiroms kūno dalims). Jis labai skaniai kvepia. Taip gaiviai ir truputį žoliškai. Nors jaučiasi, kad tas žoliškumas ne toks, kaip natūralių priemonių, labiau kaip kvepalai :).

Konsistencija nei tiršta, nei skysta:

Pats kremas, kaip matote yra su žaliais grūdeliais.

Iš pradžių nustebau. Nes galvojau, kad gal čia šveitiklis labiau, ar ką. Bet pradėjus trinti į odą, tie grūdeliai ištirpsta.

Susigeria labai greitai. Drėkinimo efektas nėra toks ilgas, kaip pvz., Rasos ar Margaritos kūno priežiūros priemonių, tačiau pakankamas. Sunaudosiu iki galo.

O jūs ar bandėt ką nors iš “Avon Planet SPA”? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).