Apžvalga: "Avon" kreminis kūno šveitiklis su su amazoninėmis kopūstpalmėmis ir šilkmedžio uogomis

Estimated read time 2 min read

“Avon” kreminis kūno šveitiklis su su amazoninėmis kopūstpalmėmis ir šilkmedžio uogomis “Amazonian Treasures”. Plantet SPA serija.

Mano įvertinimas: 3/5

Mano komentarai: Šiandien rašysiu apie kūno šveitiklį. Koks įdomus tas lietuviškas pavadinimas… Amazoninės kopūstpalvės, šilkmedžio uogos… Kai tuo tarpi ant pakuotės parašyta Brazilian Acai and Berries…

Pavadinimas pavadinimu, bet kai tik atsukau dangtelį, tai net spygtelėjau koks nuostabus kvapas. Jau turbūt seniai pastebėjote, kad labai mėgstu visokius kvepiančius dalykėlius. Ir visai nesvarbu, ar kvapo kilmė natūrali, ar sintetinė, svarbu tik patinka-nepatinka. Šio šveitiklio labai patinka!

O dar žavi ta nuostabi purpurinė spalva.

Aha, taigi kvapas ir spalva tiesiog niam, o ką papasakoti apie poveikį? Šveitiklis iš tiesų yra kreminis, o šveičiamieji grūdeliai smulkūs. Tepant oda pasidengia violetiniu sluoksniu, kuris lengvai nusiplauna vandeniu ir lieka malonus jausmas lyg oda būtų ne tik nušveista, bet ir padrėkinta. Šveičia vidutiniškai, tai yra ne taip aštriai, kaip pvz., garsusis veido šveitiklis su persikų kauliukais, bet tikrai neblogai, nes būna tokių šveitiklių, kurie atrodo nieko nedaro. Nors mėgstu grubiau :), tad galėtų būti šiek tiek aštresnis.

Šiaip aš pamirštu naudoti tokius produktus, bet kai jie taip kvepia, tai tiesiog norisi naudoti dažniau nei reikia.

Kuo šveičiate kūną jūs? Kavos tirščiais, aštriu šepečiu, o gal skaniai kvepiančiu šveitikliu? Diskutuokime čia arba Facebooke.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours