“Avon” dieninis drėkinamasis kremas “Nutra effects” su šalavijų sėklomis

Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: Manau jau girdėjote apie “Avon” kremus iš “Nutra Effects” serijos. Apie juos kalba blogeriai, o ir žurnaluose nemažai reklamos. Visą laiką galvojau, kad yra tik vienas kremas, bet gavusi katalogą pamačiau, kad oi ne, Salomėja, klydai. Yra linija brandžiai odai su granatų sėklomis bei keramidais, yra senėjimą lėtinanti linija taip pat su granatų sėklomis, yra drėkinanti linija bet kokio amžiaus odai su šalavijo sėklomis, yra odos pusiausvyrą atkurianti linija bet kokio amžiaus odai taip pat su šalavijo sėklomis, ir dar yra odą skaistinanti linija su puošniosios strelicijos sėklomis (net nežinau kas tai yra). O šias linijas sudaro mažiausiai du kremai. Dažniausiai gelis ir dieninis kremas su apsauga nuo saulės. Kaip jau minėjau, matydama reklamas galvojau, kad čia vienas gaminys, nes pakuotės visų beveik vienodos tik skiriasi juostelės ant pakuotės spalva.

Mano bandomas kremas yra iš drėkinamosios linijos skirtos bet kokio amžiaus odai. Tai dienai skirtas produktas su SPF15. Kataloge rašo, kad lengvos formulės kremas suteiks odai pastebimo lygumo, švelnumo ir sveiko spindesio.

Nadodama šį “Avon” gaminį supratau, kodėl svarbu yra ilgalaikiai testai. Nes iš pradžių man kremas labai patiko ir jau po kelių dienų naudojimo norėjau bėgti ir rašyti geriausią įvertinimą. Po kurio laiko kažkaip nebedžiugino ir nuvertinau, bet galiausiai visgi apsistojau ties viduriu. Geras tas kremas.

Sudėtis šiek tiek bauginanti savo ilgiu ir tuo, kad naudingi ekstraktai kažkur ten gale.

Supakuotas į stiklinį indelį produktas kvepia labai lengvai ir gaiviai. Iš tiesų malonu uosti tokį kvapą.

Konsistencija… kaip kremo. Tai yra tai nėra nei riebus sviestinis gaminys, nei lengvutis gelinis. Tiesiog kremas. Labai lengvai tepasi ir palieka sudrėkintos odos jausmą. Tiesa, minėjau, kad buvo pradėjęs nepatikti, nes vis persekiojo jausmas, kad nesusigeria man jis, kad lyg kažkokia plėvelė užsideda ant veido. Todėl mečiau kremą naudoti rytais ir paverčiau jį naktiniu. Taip taip, nedorėlė, gi parašyta, kad dieninis. O kas man, aš jaučiu, kad man vakare reikia drėkinimo. Tad naktį manęs tas nesusigėrimas neerzina. Gi miegu. O ryte oda būna švelni ir padrėkinta, perteklių nuvalau miceliniu vandeniu.

Taigi, išvada tokia, kad kaip dieninis kremas man jis nepatiko ir pasirodė per riebus, ar lipnus, bet kaip naktinis tai džiugina ir tikrai baigsiu naudoti. Ai, dar ir rankoms labai patinka. Tad jei reiktų vertinti, kaip dieninį kremą tai sakyčiau 1 iš 3, bet kaip kremas, kurio paskirtį kiek kitaip pritaikai, tai gauna 2 iš 3.

O jūs ar bandėte šiuos naujuosius “Avon” kremus? Diskutuokime čia, Facebooke arba G+.