“Aucure Organics” nenuplaunamas plaukų kondicionierius

Mano įvertinimas: 5/5

Mano komentarai: Oi daug plaukų priežiūros priemonių turiu! Ir džiaugiuosi, kad galiu papasakoti apie geras, juk visada smagiau girti! Nutiko taip kaip visada nutinka. Svetainėje “Iherb” visą savaitę buvo akcija “Acure” priemonėms ir aš nusipirkau šaunius kondicionierius. Vieną nuplaunamą, jo aprašymas žada, kad jis viską viską darys, net siurbs grindis. Apie jį papasakosiu kitą kartą. Na, o šiandien giriu nenuplaunomą priemonę.

118ml buteliukas su purškikliu “Iherb” parduotuvėje kainuoja 8.50$.

Mane labiausia patraukė žodžiai “ultra hydrating”. Na, juk jokia čia paslaptis, mano plaukus reikia drėkinti drėkinti ir dar kartą drėkinti. Dar ir sudėtis pasirodė tokia teigiama.

Sudėtis: Organic euterpe oleracea (acai) berry, organic rubus fruticosus (blackberry), organic rosa canina (rosehips), organic punica granatum (pomegranate), organic fair trade certified rooibos, organic aloe barbadensis vera leaf, vegetable glycerin, 100% natural betaine (from sugar beets), capric/caprylic triglycerides (fractionated cocos nucifera (coconut) oil), hydroxypropyl starch phosphate (from non-GMO corn starch), d-panthenol (provitamin B5), sucrose laurate (from sugar & coconuts), fair trade certified organic olea europaea (olive) fruit oil (extra virgin), ethyl lauroyl arginate (from natural amino acid), & natural sclerotiom gum (fermented sugar), ubiquinone (CoQ10), spinosa (argan) stem cell, organic argania spinosa (argan) oil, argania spinosa (argan) stem cell culture, cymbopogon schoenanthus (lemongrass), lavendula dentata (french lavender), evernia prunastri (oakmoss), & rosmarinus officinalis (rosemary) essential oils.

Ir alijošius, ir alyvuogių aliejus (jį mano plaukai mėgsta labai, lyg būtų ten kokie italų gurmanai), ir rozmarinų eterinis aliejus, ir pavadinime minimas argano aliejus. Visa puokštė naudingų dalykėlių plaukams. Tačiau turiu įspėti, kad visas šis gėris turi ir labai stiprų kvapą. Spėju, kad dominuoja citrinžolė su levandomis, o iš paskos dar visa vaistinėlės gama. Jei esate jautrūs, tai gal nemėginkit. Bet čia pat paguosiu, kaip ir daugelis natūralių kvapų, taip ir šie gi greitai nugaruoja.

Poveikis man patiko. 4-5 purkštelėjimai ant išplautų plaukų ir šie tampa glotnesni bei iš tiesų atrodo lyg būtų drėgnesni. Manau tikrai pirksiu šią priemonę ir vėl.

O jūs ar naudojate nenuplaunamus balzamus, kondicionierius, ar kitas panašias priemones? Diskutuokime čia arba Facebooke.