“Aubrey Organics pure Aloe Vera”

Mano įvertinimas: 3/5

Mano komentarai: Net nežinojau kokį produkto pavadinimą įrašyti. Pure Aloe Vera, ir jokio paaiškinimo ar tai sultys, ar gelis, ar losjonas. Tiesiog alijošius? Prieš kelias dienas išgyriau jums korėjietišką alijošiaus gelį. To paties negaliu pasakyti apie “Aubrey Organics”.

Šis gamintojas tikrai žinomas tiems, kurie įkiša nosį į eko-šmeko parduotuves. Tikrai ne žemiausiose lentynose stovi visa produkcija, o internetinėje Iherb.com parduotuvėje taip pat šmėžuoja tarp populiariausių prekių. Aš pati esu bandžiusi ne vieną “Aubrey” plaukų priežiūros gaminį, kažkada susigundžiau ir alaviju.

Iherb parduotuvėje šis “Pure Aloe Vera” kainuoja $6.76. Beje, šiuo metu visai “Aubrey” kosmetikai taikoma 20% nuolaida tad skubėkite įsigyti dar pigiau.

Aprašymas:

Sudėtis: Aloe barbadensis (aloe) leaf juice*, citrus grandis (grapefruit) extract, cyamopsis tetragonoloba (guar) gum*, tocopherol (vitamin E).

Jau minėjau, kad priemonė man patiko gerokai mažiau nei analogiška “Welcos” iš Korėjos. Kodėl? Ogi dėl konsistencijos. “Aubrey Organics” alavijas yra visiškas skystimėlis. Vanduo. Todėl aplikuoti jį ant odos labai sunku. Išlaistau iš delnų.

Dažniausiai pilu ant vatos padelio ir taip stengiuosi patepti, pvz., veidą. Bet daugiau nei pusė priemonės tiesiog lieka vatoje. Išltaškėm mes jį labai greitai, netaupu, tačiau vien peikti negaliu, nes poveikis geras. Kaip ir bet kokios apygrynio alijošiaus priemonės. Ramina ir drėkina, vyras sakė, kad gerai nuima veido sausumą. Tiesiog gamintojas turėtų gaminį pakuoti į buteliukus su purkštuku arba šiek tiek sutirštinti.

Ar esate ką nors bandę iš “Aubrey Organics”? Patiko? Visada laukiu jūsų nuomonių čia, ar Facebooke.