Apžvalga: "Artdeco" mineralinė pudra

Estimated read time 2 min read

Pagaliau baigėsi Velykų savaitgalis. Iš to džiaugsmo aš darbe atsidūriau dar prieš devynias, kai paprastai tokiu metu tik keliuosi. Tikiuosi diena bus darbinga, o prieš kibdama į reikalus dar papasakosiu apie “Artdeco” mineralinę pudrą.

Parduotuvėje jos dėžutė atrodo taip:

Tokį produktą ant veido rekomenduojama dengti Kabuki tipo šepetėliu. Šį rasite ir kompanijos stende.

Liūdna, bet šepetėlis man nepatiko dėl dviejų priežasčių. 1. Jis šeriasi. Taip taip, būdamas visiškai naujutėlaitis jau paliko man ant veido šerelių. 2. Plaukeliai yra aštroki. Gana nemaloniai braižo veidą. Keista, nes šepetėlis nėra pigus, kainuoja apie 15.50eu.

Vietoje jo naudoju analogišką priemonę iš E.L.F.

Na, o dabar apie pudrą.

Sudėtis:

Tikrai labai kliūna phenoxyethanolis bei metyl-propyl parabenai taip arti sąrašo pradžios. Tikrai gausu nesaugių konservantų. Džiugina, kad dėl cinko oksido oda yra saugoma nuo saulės spindulių.

Mano pudros spalva:

4 light beige šiek tiek tamsoka. Šiaip įdomu, kad Lietuvoje sunku rasti tikrai šviesių spalvų, o juk iš prigimimo mes šiauriečiai esame šviesūs.

Pabaigusi kalbėti apie minusus turiu pripažinti, kad pudra ant odos dengiasi labai tolygiai. Ji mažai maskuoja, todėl vistiek naudoju kreminę pudrą arba BB. Šiuos produktus mineralinė priemonė puikiai užfiksuoja, veidas visiškai neblizga. Jei noriu didesnio maskavimo, renkuosi kitą turimą produktą, tačiau “Artdeco” man puikiai tinka kasdienai. Tad beveik kiekvieną dieną jos ir griebiuosi. Tuo labiau, kad indelis platus ir patogus. Nebuvau atkreipusi į tai dėmesio, kol neįsigijau pudros bjauraus dizaino pakuotėje, ten net nėra, kur šią išberti.

Keletas nuotraukų. Kaip jau minėjau, pudra vos vos tamsoka, tačiau gražiai dengiasi ir neleidžia veidui blizgėti.

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Artdeco” priemonių ieškokite parduotuvėse “Drogas”, “Douglas”, “Sarma”. Pudros kaina – apie 22eu (akcijų metu apie 17 eu).

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

+ There are no comments

Add yours