Apžvalga: "Artdeco" Ilgai išliekantys akių šešėliai. 222 Sating Gold ir 210 Satin Brown Sugar

Estimated read time 2 min read

Ką renkatės: suderintų atspalvių šešėlių paletes ar pavienes spalvas? Prisipažinsiu, kad pati pirmenybę atiduodu paletėms, nes gi kaip drakoniukui, norisi daugiau daugiau… Visgi “Artdeco” visada žavėjo tuo, kad galima susidaryti savo paletę. Tik įsigyk specialią dėžutę ir patinkančias spalvas. Kaip tik vis pamedituoju prie “Droge” išparduodamos 3 vietų dėžutės su elniuku. Ir noriu, ir pati stabdau.

Jau turėčiau ką į dėžutę dėti. Mano kosmetinėje vietą rado dvi “Artdeco” ilgia išliekančių šešėlių spalvos.

222 Sating Gold

Nuostabi šviesi spalva su aukso švytėjimu. Kai tik ją pabandžiau supratau, kad man labai primena dabar madingus highlither’ius. Kaip žinote, aš nelabai mėgstu skaistalus, todėl panašių produktų neperku. Užsimaniusi švytėjimo aš pasinaudoju šiais šešėliais. Man patinka, kad vieną priemonę galima naudoti įvairiai.

210 Satin Brown Sugar

Ši šilta ruda taip turi auksinio švytėjimo. Abu atspalviai pigmentuoti, šešėliai minkšti, todėl gerai kabinasi, dengiasi, sklaidosi ir nebyra. Na neturiu prie ko prikibti.

Štai kaip jei atrodo ant odos (be bazės, kuri dar suintensyvina spalvas):

Realiai tai aš galėčiau išgyventi vien su šiomis spalvomis. Tai bent optimizuočiau kosmetikos krepšelį!

Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Naudinga: “Artdeco” galite rasti daugelyje populiarių kosmetikos parduotuvių. Tikrai yra “Douglas” ir “Droge”. Vienos spalvos kaina yra 6.99 eu.

Daugiau apžvalgų apie “Artdeco” kosmetiką.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

+ There are no comments

Add yours