Apžvalga: "Aras" skutimosi gelis S2

Estimated read time 3 min read

Šį penktadienį viską darau labai greitai, bet galvoju įterpsiu į grafiką ir trumpą apžvalgėlę! Tiesa, vakarykštė diena parodė, kad grožio dėžučių bumas tikrai neblėsta, tik tiek, kad daugelis jų prastėja arba nuo pat pradžių nevertos dėmesio. Apie naująją superinę dėžę skaitėte tiek, kad išsižiojau atsivertusi statistiką, mėnesio galas, o įrašas šovė į skaitomiausių viršūnes nurungdamas net tuos garsiuosius tekstus (kaip ištrinti facebook paskyrą, kaip sekti tarpautines siuntas), kuriuos aš jau tiesiog ignoruoju. Norim dar dėžučių! Nes aš dabar rašau ištepusi lūpas, plaukus bei kūną visais tais rastais gėriais.

Na ir pakalbėkime apie tokį paprastesnį bei kasdieniškesnį dalyką. Skutimosi putas! Tiesa ta, kad aš depiliacijai naudoju tik du būdus: fotoepiliatorių ir skutimosi peiliukus. Tiesiog skusti nepageidaujamus plaukelius man greičiausia ir patogiausia. Na, o geros priemonės palengvina tą nemielą darbą. Kartais aš stengiuosi kuo greičiau sunaudoti nepatikusį plaukų balzamą ir šis man atstoja skutimosi putas ar gelį, tačiau nevengiu ir tam skirtų produktų. Dažniausiai tai būna vyriškos priemonės. Kodėl? Nes  jų pasirinkimas yra didesnis, o kaina mažesnė. Rimtai. Pasižvalgiau aną dieną Maximoje ir moterims siūlomos tik “Gillete” prekės. Maži flakonai už gana didelę kainą. Pas vyrus gi net paprastame prekybcentryje ir tas, ir anas ir šitas. O aš prigriebiau lietuvišką “Arą”.

Pakuotė visai neišskirtinė ir tikrai rėkte nerėkia iš lentynos. Tačiau norėjau pamėginti ką nors kito. Prieš tai pirkome lyg ir “Gillete”, man pasirodė per stiprus tas neįdomusis vyriškų produktų kvapas. O ir puta tokia skystoka. Kol nuskuti vieną pusę blauzdos, kitoje pusėje putos subliukšta ir nuteka.

Taigi, “Aras”.

Štai jo aprašymas:

• Greitas skutimasis ir apsauga nuo odos sudirgimo.
• Sudėtyje esantis D-pantenolis – ramina ir drėkina veido odą.
• Dėl gelio konsistencijos skustuvas slysta švelniai, todėl galima greitai ir lengvai nusiskusti.
• Patikrinta dermatologų.
Naudojimas. Sudrėkinti veidą šiltu vandeniu ir paskleisti gelio ant skusti ruošiamų vietų. Nusiskutus gelio likučius nuplauti vandeniu, odą nusausinti ir atgaivinti „Aras” kosmetikos priemonėmis po skutimosi.

Sudėtis:

Aqua, Stearic Acid, Palmitic Acid, Triehanolamine, Oleth-20, Isopentane, Paraffinum Liquidum, Glycereth-26, Isobutane, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Peg-14m, Perfume.

Aha, reklamuojamo pantenolio tai tik pėdsakai 🙂

Tradicinis flakonas.

Išspausta priemonė yra skaidri, tačiau iš karto baltėja.

Produktas labai skalsus. Tokio vat kiekio, koks nuotraukoje, man beveik užtenka dviem trečdaliams blauzdos.

Kas nuostabiausia – puta labai tvirta. Neteka, netęžta, stovi kaip prikalta kol nenuplauni likučių.

Dar man labai patinka kvapas. Visų pirma jis gana silpnas, o visų antra, lyg kažkokiomis citrinomis dvelkia. Na toks paprastas. Ne tas įkyrusis, kuriais pasižymi dauguma eilinių vyriškų putų.

Aš, aišku, apklausiau ir vyrą. Kokia jo nuomonė. Patinka, ar nupirkt kitą? Išgirdau tik pagyrimus. Jis taip pat gyrė standžią putą. Aš pastebėjau, kad ir nesausina odos. Na, realiai, jokių priekaištų neturim ir labai tikėtina, kad kartosim.

Įvertinimas:

Naudinga: “Aras” produktų rasite daugelyje populiarių prekybos vietų: “Maximoje”, IKI, “Droge”. Kainuoja apie 4 eurus.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame. Prisijunkite prie draugų, mane tai džiugina ir motyvuoja! Ir visada galite parašyti laišką kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours