Sveiki, kaip gyvenate? Šiaip jau nebūčiau pradėjusi šitos apžvalgos, nes dabar daryčiau kitus darbus. Bet nesulaukiu laiško su užduotimi. Dėl to kiek suirzau ir nusprendžiau padaryti kažką malonaus. Pvz., pabloginti apie visokeriopai prabangią ir džiugesio teikiančią priemonę. O šį kartą tai yra rankų ir kūno kremas iš „Antipodes“. Mmm, koks dalykas!

Aprašymas:

Šis kreminis intensyvaus poveikio drėkiklis pasižymi saldžiu gardenijų aromatu, primenančiu vasaros atostogas. Šilkinis makadamijų riešutų aliejus intensyviai maitina odą ir suteikia jai aksominio švelnumo. Medetkų žiedlapiai padeda suminkštinti šiurkščiausius odos plotus. Revoliucinis Vynanza vynuogių ekstraktas išlaisvina odą iš sausumo gniaužtų. Universalus kremas tinkantis daugeliui odos būklių. 

Sudėtis:

„Antipodes“ man asocijuojasi su kokybe, prabanga, veiksmingumu ir natūralumu. Ką bandžiau, tas patiko tiek, kad nuolat patekdavo į sezono mėgstamiausius. 

Šį kremą turiu nuo Kalėdų, bet tik sąlyginai neseniai išsitraukiau. Priežastis – norėjosi džiugesio ir savipaguodos. Va toks va man šis daiktas :).

Labai patinka aliuminio (perdirbamo) pakuotė. Man jos suteikia tą kokybės jausmą. Ne veltui nemažai kompanijų imituoja tokį įpakavimą.

Kremas vidutinio tirštumo. 

Tepant jo konsistencija tarsi palengvėja ir užplūsta malonus aromatas. Žaluma ir gėlės. Ar jums patiks? Nežinau. Paprastai žmonės yra labai jautrūs kvapams, o man tik duok kuo įdomesnį. Aš juo mėgaujuosi.

Bet dar labiau džiugina, kad priemonė greitai susigeria, nėra riebi ar lipni, tačiau akivaizdžiai drėkina. Na, gal itin sausoms alkūnėms ar kulnams ir per mažai pasirodys, tačiau visoms kitoms kūno dalims – vienas malonumas. 

Tai pasikartojam komplimentus: veiksmingas, skaniai kvepia, suteikia džiaugsmo, gali būti puiki dovana. Ar yra minusų? Taip. Už visą tą gėrį tenka mokėti 😀

Na, o kol čia rašiau, tai ir įžangoje minėtos užduoties sulaukiau, tad palieku jus svajoti apie „Antipodes“ ir einu dirbti. 


Naudinga: „Antipodes“ produktų ieškokite parduotuvėje Bioteka.lt. 120ml kremo kaina – apie 40 EUR. 

Visi “Antipodes” atsiliepimai

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).