Lepinimasis kaukėmis visada atrodo kaip prabanga ir malonumas. Praktikoje jos teka, arba traukia, arba graužia, arba tenka nuobodžiai gulėti… Jei jau užsidedu kokią, tai dažniausiai būna valomoji kaukė. Šį kartą susigundžiau nematyta ir pavasariškai atrodančia “Amie”.

Pažadai tradiciniai. Išvalys, sutrauks, ir bus geriausias odos draugas. Ai, čia jau nėra įprastas pasiūlymas, čia jau skambus ir įpareigojantis šūkis! Žvilgsnis į sudėti:

Molis ir cinkas gerai. Konservantas ir dirginantys kvapikliai – blogai.

Konsistencija nei per tiršta, nei per skysta, tepasi lengvai. Štai ir gražuolė:

Kaukės sudėtyje esantis mėtų ekstraktas iš karto pradeda savo darbelį – graužia ne tik odą, kur užtepta kaukė, graužia net akis. Kenčiu, nes neatrodo, kad tai būtų koks alerginis graužimas, tiesiog šaldantis ne itin malonus jausmas, kuris įpusėjus laikui (instrukcija siūlo kaukę laikyti apie 10 min) praeina.

Apdžiūvus priemonei einu ją plauti ir tada vėl kovoju su ašarojančiomis akimis ir bijau pažiūrėti į veidrodį. Tačiau viskas gerai. Oda nėra sudirgina, gal ir raudonesnė, bet jokios alergijos neištiko. Tik šąla vis dar.

Laukto rezultato taip pat nėra, oda neatrodo išvalyta, poros nesusitraukę, o geriausiu draugu kaukė netapo. Tiesa, reikia pripažinti, kad kelis juodulius produktas ištraukė į odos paviršių ir tapo lengviau juos pašalinti mechaniniu būdu.

Nekartočiau.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Kaukę pirkau “Droge”. Kainavo iki 3eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).